آینه جم؛  فرماندار جم گفت: با پیگیری انجام شده و مساعدت مدیر عامل پتروشیمی پارس و رئیس بیمارستان توحید جم، اعتبار تعمیر و راه اندازی مجدد دستگاه سی تی اسکن بخش خصوصی جم تامین شد.

به گزارش  آینه جم؛  محمد حسینی با اعلام این خبر اظهار داشت: طی روزهای گذشته و با اوج گیری شیوع کرونا در جنوب استان، ابتدا دستگاه سی تی اسکن بیمارستان کنگان و سپس دستگاه سی تی اسکن جم دچار آسیب شد که مشکلات جدی را برای ارائه خدمات به بیماران به ویژه بیماران کرونایی ایجاد کرد.

حسینی تصریح کرد: از بدو اعلام مشکل در دستگاه سی تی اسکن جم توسط مدیر مرکز تصویر برداری فاضل جمی، پیگیری های جدی را برای تامین اعتبار تعمیر این دستگاه آغاز کردیم که بحمدالله با حمایت ویژه مهندس حسنی مدیر عامل پتروشیمی پارس و دکتر باقری ریاست بیمارستان توحید جم، اعتبار لازم برای تعمیر و راه اندازی مجدد دستگاه تامین شد.

رئیس شورای سلامت شهرستان جم با تاکید بر اهمیت تامین سلامت و ارائه خدمات مطلوب درمانی به شهروندان خاطر نشان کرد: همکاری و هماهنگی بسیار خوبی بین شهرستان و شرکت های مستقر در منطقه به ویژه در حوزه ارتقای زیرساخت های درمانی وجود دارد که نوید بخش برداشتن گام های موثرتر در این حوزه است.

حسینی با تقدیر از همکاری مجموعه مدیریتی پتروشیمی پارس و بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر تاکید کرد: اقدامات لازم برای تعویض و راه اندازی قطعه معیوب دستگاه سی تی اسکن جم آغاز شده و به زودی خدمات دهی به شهروندان عزیز از سر گرفته می شود.

*آوای بوشهر 

[کد خبر:AJ35506]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

طبیعت بهاری مازندران

طبیعت بهاری مازندران

 طبیعت بهاری مازندران

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

    مزرعه کلزا در روستای زرندین...

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

جدیدترین مطالب