13991212001029_Test_PhotoN.jpg

 

 

آینه جم؛   روسای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان عسلویه با اهدای لوحی به مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم از فعالیتهای خیرخواهانه و انجام تعهدات حوزه مسئولیت های اجتماعی این شرکت تقدیر کردند.
به گزارش آینه جم به نقل از  روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، روسای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان عسلویه با اهدای لوحی به محمدرضا سعیدی، مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم از فعالیتهای خیرخواهانه و انجام تعهدات حوزه مسئولیت های اجتماعی این شرکت تقدیر کردند.
در متن این لوح که امضای هشت تن از روسای شورای اسلامی را دارد، آمده است:
جناب آقای دکتر سعیدی
مدیر عامل محترم شرکت پتروشیمی جم و عضو شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه پارس
تلاشهای ارزشمند و خیرخواهانه حضرتعالی در راستای ایفای نقش مسپولیت اجتماعی و رفع مشکلات مردم شهرستان به ویژه احداث فضاهای آموزشی، ورزشی، فرهنگی، درمانی، احداث منازل مسکونی جهت افراد نیازمند و توسعه فضای سبز موجبات خوشحالی و مسرت اهالی منطقه گردیده است.
به پاس اقدامات ارزشمند و انسان دوستانه حضرتعالی مراتب سپاس و تقدیر خود را از جنابعالی و همکاران ارزشمندتان تقدیم می داریم.
گفتنی است پتروشیمی جم با عضویت در شورای راهبری پتروشیمی های منطقه پارس همواره سهم قابل توجهی در بخش مسئولیت های اجتماعی و کمک به مردم ساکن در شهرستانهای استان بوشهر ایفا کرده است. این در حالی است که به موازات اقدامات یاد شده ، پتروشیمی جم به صورت مستقل نیز فعالیت های گسترده ای در این حوزه دارد.
 
 

IMG-20210410-WA0041.jpg

[کد خبر:AJ35452]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

طبیعت بهاری مازندران

طبیعت بهاری مازندران

 طبیعت بهاری مازندران

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

    مزرعه کلزا در روستای زرندین...

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

جدیدترین مطالب