آینه جم : تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان موفق به کسب پیروزی پرگل در خانه حریف خود شاهین شهرداری بوشهر شد.

به گزارش آینه جم  همزمان با هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم شاهین بوشهر از ساعت ۲۱ در ورزشگاه شهید مهدوی میزبان ذوب آهن بود.

این دیدار با نتیجه ۵ بر یک به سود ذوب آهن به پایان رسید.

گل‌های ذوب آهن را احسان پهلوان در دقیقه ۲۶، مارکوویچ در دقیقه ۴۱ و ۵۸، محمد نژادمهدی در دقیقه ۵۰  و دانیال اسماعیلی‌فر در دقیقه ۵۹ به ثمر رساندند.

تک گل شاهین را حسن نجفی در دقیقه ۶۹ از روی نقطه پنالتی زد.

تیم شاهین بوشهر با شکست سنگین برابر ذوبی‌ها به سقوط نزدیک‌تر شد

در دقیقه ۸۶ خطای چراغعلی روی موسی‌زاده موجب شد تا درگیری فیزیکی شدیدی بین بازیکنان دو تیم به وجود بیاید که مجادله‌های بازیکنان با ضربه علیرضا منظمی به بازیکن شاهین شدیدتر شد. درگیری طولانی و سه دقیقه‌ای بین بازیکنان دو تیم موجب شد تا ۲ اخراجی و ۳ اخطاری به این بازی اضافه شود. علیرضا منظمی از ذوب‌آهن و امیرحسین موسی‌زاده از شاهین شهرداری در دقیقه ۸۸ از زمین بازی اخراج شدند.

صدای ضبط شده تماشاگران شاهین در ورزشگاه  پخش شد.

ذوب آهن با ۲۵ امتیاز به رتبه دهم صعود کرد و شاهین با ۱۷ امتیاز، قعرنشین باقی ماند. این شکست باعث شد شاهین به سقوط نزدیک‌تر شود.

برد پرگل ذوب آهن در بوشهر مقابل شاهین

 سرمربی شاهین حاضر به مصاحبه نشد

مهرداد کریمیان سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از شکست سنگین در برابر تیم ذوب آهن اصفهان حاضر به مصاحبه پایانی با خبرنگاران نشد.

آنقدر خوب بودیم که داور روی کارمان تاثیر نداشته باشد؛

سرمربی کروات تیم ذوب آهن می گوید تیمش یک پیروزی درخشان و حساس را مقابل شاهین بوشهر با استفاده از تاکتیک اشتباه حریف به دست آورده است.

بوناچیچ پس از این بازی در مورد کسب سه امتیاز اینطور حرف هایش را آغاز کرد وگفت: سه امتیاز حساس را به دست آوردیم. می خواستیم یک فوتبال خوب بازی کنیم و خیلی هم امیدوار به غافلگیر کردن حریف بودیم و این اتفاق افتاد. تیم حریف با ارسال توپ های بلند به ما کمک کرد که به این پیروزی برسیم.

بوناچیچ سپس به دوران مربیگری در فولادخوزستان اشاره کرد و با تحسین عملکرد کریمیان در دوران بازی، عنوان کرد: چیزی که متوجه شدم، آقای کریمیان که مربی شاهین بود، در فولادخوزستان بازیکن من بود که بازیکنی تکنیکی و بسیار خوب هستند و برای من خیلی عجیب است که چرا ایشان به توپ های بلند روی آورده بود. در بازی با پیکان هم همین موضوع را از تیم حریف دیدم. آقای کریمیان اگر روی زمین کار کند، خیلی می تواند موفق تر باشد و حتی بقای تیمش را حفظ کند. از صمیم قلب آرزو می کنم که این اتفاق رخ بدهد، چون دو سه بازی که ایشان را داشتم، خیلی خوب بود و بازیکن با اخلاقی بود و خاطرات خوبی از او دارم.

خبرنگاری از لوکا پرسید که باشگاه ذوب آهن اعلام کرده بود که بوشهر شهر امنی برای برگزاری بازی نیست. لوکا در پاسخ به این سوال گفت: خب کسی نمی دانست که قرار است چه اتفاقی بیفتد و این موضوع قابل پیش بینی نبود. اگر قرار بود از من در این مورد پرسیده شود، همه یا باید بازی کنند یا اگر قرار است بازی نکنند، همه بازی نکنند. نمی شود که یک سری بازی ها بازی کنند یک سری نه. به هر حال ما بازی کردیم و مشکلی نبود.

[کد خبر:AJ33150]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

جدیدترین مطالب