«آینه جم»؛در حالی كه متهمان هيچ گونه ردي از خود بر جا نگذاشته بودند، پلیس فردي را به عنوان مظنون در اين حادثه دستگير کرد که منجر به شناسایی عامل اصلی حادثه شد.

به گزارش «آینه جم»؛فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: دو متهم كه با ضربات چاقو باعث مرگ مرد 55 ساله اي در گناوه شده بودند شناسايي و دستگير شدند.
خليل واعظي اظهار داشت: اولین روز شهریورماه در پي اطلاع از یک مورد فوتي در بيمارستان گناوه، افسران پليس با حضور در بيمارستان به بررسي موضوع پرداختند.

وي افزود: در بررسي ها مشخص شد فرد 55 ساله اي به هويت "ن" از ناحيه پاي چپ دچار پارگي و جراحت شده كه بنا به نظريه پزشكي قانوني خونريزي منجر به فوت مصدوم شده است.

فرمانده انتظامي استان بوشهر بیان کرد: طي چند روز اقدام علمي، اطلاعاتي و پليسي كاراگاهان پليس آگاهي شهرستان گناوه در حالي كه قاتل يا قاتلان هيچ گونه ردي از خود بر جا نگذاشته بودند  فردي را به عنوان مظنون در اين حادثه شناسايي و دستگير کردند.

وي افزود: با انتقال اين فرد به پليس آگاهي و اقدامات بعدي، دو نفر متهم به قتل شناسايي و دستگير شدند.

واعظي ادامه داد: دستگير شدگان به هويت "م" و"ج"  با ديدن مدارك و مستندات پليس به درگيري با مقتول اعتراف و يكي از آنان گفت که در پی اختلاف پیش آمده، با چاقو به پاي مقتول زدم كه باعث مرگش شد.

[کد خبر:AJ25992]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

جدیدترین مطالب