آینه جم- پورشه اطلاعات جدیدی درباره پانامرای جدید منتشر کرده است که بر اساس آن یک تریم قدرتمند با نام توربو اس ایی-هیبرید معرفی می شود. این محصول همچنان از زبان طراحی لوکس خانواده پانامرا بهره می برد تا یک سدان لوکس تمام عیار باشد.

همزمان با معرفی پانامرا توربو اس ایی-هیبرید 2021 (با رنگ تیره در تصاویر این مطلب) دو کلاس دیگر اتاق برای این محصول یعنی پانامرا 4اس  (با رنگ سبز و قرمز درتصاویر این مطلب)  و پانامرا 4 ایی-هیبرید(با رنگ نقره ای در تصاویر این مطلب) نیز معرفی شده است.

در قسمت دماغه چراغ های اصلی با الگوی داخلی 4 تایی و نوار ال ایی دیی مه شکن ها روی بامپر(سپر) امضایی اختصاصی برای پورشه را شکل داده است. طراحی زیبای شیب سقف به سبک فست بک، چراغ های اصلی باریک و خروجی های کرومی اگزوز نیز در بهترین حالت ممکن ارائه شده اند.

توربو اس ایی- هیبرید
توربو اس ایی- هیبرید

پورشه از بهترین مواد اولیه و جزئیات فناورانه برای معرفی کابین لوکس و باکیفیت خود استفاده کرده است.

اما جذاب ترین بخش همانطور که ابتدای مطلب اشاره شد به پیشرانه توربو اس ایی-هیبرید2021 مربوط می شود که یک نمونه 8 سیلندر توربودوقلوی 4 لیتری با 563 اسب بخار به علاوه یک موتور الکتریکی 134 اسب بخاری است. بدین ترتیب مجموع خورجی خودرو برابر با 689 اسب بخار می شود.

این مجموعه با یک جعبه دنده 8 سرعته دوکلاچه هماهنگ شده است. باتری لیتیوم یون 17.9 کیلووات ساعتی نیز نیروی مورد نیاز موتور الکتریکی را مدیریت می کند.

ویژگی های پیشرانه برای پانامرا 4 ایی- هیبرید شامل نمونه 2.9 لیتری 6 سیلندر توربودوقلو با 455 اسب بخار خروجی می شود. میزان خروجی 4اس نیز برابر با 443 اسب بخار است.

4اس
4اس
4 ایی-هیبرید
4 ایی-هیبرید

توربو اس ایی-هیبرید به عنوان سریع ترین عضو این خانواده طی 3 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت آن نیز برابر با 315 کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

رینگ ها در اندازه های 20 و 21 اینچی قابل سفارش هستند.

مازیار دانیالی

[کد خبر:AJ33998]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها/تصاویر

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها/تصاویر

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری/تصاویر

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری/تصاویر

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جدیدترین مطالب