آینه جم- توضیح رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در خصوص فرد مبتلا به کرونای انگلیسی که در بیمارستان کنگان بستری بوده است.

به گزارش آینه جم؛  خلیل جوکار رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در گفتگو با  ثلاث اظهار داشت: اخیرا در فضای مجازی مطلبی در خصوص تشخیص یک مورد بیمار کرونایی از نوع انگلیسی منتشر شده است که نیاز است توضیحی مختصر خدمت شهروندان گرامی ارائه دهم.

وی افزود: این فردی که دچار کرونای انگلیسی شده است در بیمارستان امام خمینی کنگان بستری بوده از شهروندان شهرستان دیر می باشد که جهت سپری نمودن دوره درمان به بیمارستان کنگان مراجعه و پس از بستری شدن به مدت ۲۴ ساعت با رضایت شخصی جهت ادامه درمان در شیراز ترخیص گردیده است

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان ضمن تاکید به ماندن در خانه از شهروندان گرامی درخواست می شود همچنان تدابیر لازم را جهت جلوگیری از ابتلاء به کرونا اتخاذ نمایند. مهمترین راه های جلوگیری از ابتلاء به این ویروس، استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی با سایر افراد و شستن دست ها با آب و صابون و یا ضد عفونی کردن دست ها با مواد ضدعفونی کننده  است.

جوکار ادامه داد: شهروندان عزیز از برگزاری اجتماعاتی مانند: مراسمات شادی و عزا که معمولا پروتکل های بهداشتی در آن به شکل ضعیف  رعایت می شود، خودداری نمایند.

[کد خبر:AJ35106]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

    مزرعه کلزا در روستای زرندین...

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

جدیدترین مطالب