آینه جم: سامانه بارشی که از دیشب فعالیتش آغاز شده تا ساعت ۹:۳۰ امروز باعث بارش ۹۴ میلیمتر باران در برازجان شد.

به گزارش «آینه جم»؛ مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر در کفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، گفت: سامانه بارشی از بعدازظهر دیروز (شنبه شانزدهم آذر) آسمان استان را تحت تاثیر قرار داد اما بیشتر فعالیت این سامانه به صورت بارش باران و رعدوبرق از دیشب آغاز شد.

جهانگیر دهقانی افزود: در میان ایستگاه‌های اصلی هواشناسی برازجان تا ساعت ۹:۳۰ امروز با ۹۴ میلیمتر بیشترین بارندگی را داشته است که ۵۲ میلیمتر آن تا ساعت شش و  نیم امروز  بوده و  ۴۲ میلیمتر آن از این ساعت تا  ۹:۳۰ باریده است.

او با اشاره به  اینکه در برازجان تگرگ هم باریده است، ادامه داد: بارش این میزان باران باعث آبگرفتگی معابر و خیابان‌ها شد و رفت و آمدها را با مشکل رو به رو کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر عنوان کرد: بارش باران برای فیبر نوری در مسیر بوشهر-برازجان مشکل ایجاد کرده که نیروهای اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال تعمیر آن هستند.

دهقانی بیان کرد: از دیشب تا ۹:۳۰ امروز در دیلم نیز ‏‎ ‎۲۴/۷، عسلویه ۱۱/۶، بوشهر ۹/۸، دیر ۱۸/۳، خارگ ۳۷/۸، گناوه ۹/۳، خورموج ۹، اهرم ۸ و کنگان ۱۲ و جم ۲۸/۴ میلیمتر باران باریده است.

او گفت: نیروهای امدادی در آماده باش کامل هستند.

[کد خبر:AJ30499]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

برداشت گل نرگس در بهبهان

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

جدیدترین مطالب