آينه جم؛ مهاجم تیم پارس جنوبی جم اعلام کرد ساکت الهامی توهین کرده و به همین خاطر تنش ایجاد شده است.

 

روح الله سیف اللهی در گفت و گو با ورزش سه،  درباره تساوی تیمش مقابل پدیده مشهد عنوان کرد: بازی خوبی را مقابل پدیده انجام دادیم. با اینکه می‌توانستیم به راحتی برنده شویم و ۳ امتیاز را مال خود کنیم، اما بدشانس بودیم و موقعیت هایمان به گل تبدیل نشد.

وی ادامه داد: در بازی با پدیده به خصوص در نیمه دوم عملکرد فوق العاده ای داشتیم. واقعا حقمان تساوی نبود. می خواستیم با برد در این بازی هواداران خود را خوشحال کنیم اما بدشانس بودیم. با این حال فراموش نکنید که ما مقابل صدرنشین لیگ بازی می‌کردیم. پدیده راحت به هیچ تیمی امتیاز نمی‌دهد اما باید انها را شکست می‌دادیم.

مهاجم پارس جنوبی درباره درگیری‌اش با ساکت الهامی که منجر به اخراج مربی پدیده شد، بیان کرد: در ان صحنه من می‌خواستم سریع بازی را شروع کنم اما آقای ساکت توپ را برداشت و به من نداد. او حتی به من توهین کرد و به همین خاطر تنش ایجاد شد. البته او بزرگتر من است و اگر در گوشم هم بزند، چیزی نمی‌گویم اما اینکه به عنوان بزرگتر به من بی احترامی کرد، عجیب بود.

سیف اللهی درباره آینده پارس جنوبی جم افزود: ما شرایط خوبی داریم. امیدوارم همین روند را ادامه دهیم و در آینده نتایج خوبی بگیریم. این بازی با همه اتفاقاتش تمام شد و از حالا تمرکزمان روی دیدار با ماشین سازی در جام حذفی است.

وی در پایان گفت: جام حذفی یک مسیر کوتاه برای رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا است. تمام تلاشمان را برای بالارفتن و رسیدن به مرحله پایانی حذفی انجام می‌دهیم. امیدوارم اتفاق خاصی نیفتد و بتوانیم هواداران خوبمان را خوشحال کنیم.

[کد خبر:AJ25996]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

جدیدترین مطالب