به گزارش «آینه جم»؛مهدی تارتار برای کسب برد در آبادان 90 دقیقه در کنار زمین تلاش کرد؛ اما گل دقایق آخر صنعت نفتی ها برنامه های مربی جوان پارس را به هم ریخت.
البته که کسب نتیجه مساوی برابر صنعت نفت پرمهره آن هم در ورزشگاه تختی این شهر و با حضور هواداران پرشور آبادانی نتیجه بدی برای پارس جنوبی به حساب نمی آید.
تارتار در چهار بازی دور برگشت لیگ برتر سه مساوی و یک باخت به دست آورده و هرچند هنوز تیمش در رده سوم جدول قرار دارد؛ اما همین روند امتیازگیری شاید در هفته های آینده این تیم را از هدف بزرگش که کسب سهمیه آسیا است دور کند. البته که او در بازی های اخیر تعدادی از بهترین بازیکنانش را در اختیار نداشته و البته چند مهره موثرش را در نیم فصل از دست داده است. او در بازی با صنعت نفت هم چند بازیکن اصلی اش مثل میثم تیموری، امید سینک و آلویس نانگ را در اختیار نداشت و با این وجود تا آخرین دقایق برنده بازی بود.
تارتار از آن دسته مربیانی است که تمام نود دقیقه را در کنار زمین حضور دارد و بازیکنانش را در حین بازی هدایت می کند و براساس آماری که خودش به ورزش 3 اعلام کرده در هر بازی حدود 5 الی 6 کیلومتر در کنار زمین راه می رود. او با این میزان انرژی پارس را به این نقطه از جدول رسانده است؛ اما برای حفظ آن کار دشواری پیش رو دارد. هرچند نتیجه تساوی برابر سپاهان و صنعت نفت هم نمی تواند نتایج بدی برای این تیم باشد.

 

[کد خبر:AJ23767]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

مراسم ازدواج ۸ زوج ترکمن/تصاویر

مراسم ازدواج ۸ زوج ترکمن/تصاویر

مراسم ازدواج ۸ زوج ترکمن

حاشیه های قبل از دیدار پرسپولیس و کاشیما/تصاویر

حاشیه های قبل از دیدار پرسپولیس و کاشیما/تصاویر

حاشیه های قبل از دیدار پرسپولیس و کاشیما

برداشت زرشک از مزارع استان خراسان جنوبی/تصاویر

برداشت زرشک از مزارع استان خراسان جنوبی/تصاویر

برداشت زرشک از مزارع استان خراسان جنوبی

جدیدترین مطالب