آینه جم- رئیس شورای اسلامی شهر جم گفت: مجتمع فرهنگی هنری در دهه فجر کلنگ زنی خواهد شد. عبدالحسین اکسیر

به گزارش آینه جم؛ عبدالحسین اکسیر پنجشنبه شب در نشست با مسئولان فرهنگ و ارشاد، هنرمندان و مسئولین انجمن‌ها ضمن تشکر از تلاش‌های هنرمندان بیان داشت: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر جم در حد توان در کنار هنرمندان قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد: دید ما به مسائل شهری این است که عمران و فرهنگ به مثابه دو بال باید در کنار هم باشند و در کنار فعالیت های عمرانی باید به مسائل فرهنگی هم توجه داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر جم تصریح کرد: ما از انجام فعالیت های فرهنگی استقبال می کنیم و با تمام توان در کنار هنرمندان شهرستان خواهیم بود.

وی با بیان ایکه جوانان و هنرمندان سرمایه‌های عظیمی هستند گفت: باید بر روی توانایی انها تمرکز داشته باشیم و شرایط را به گونه ای فراهم کنیم تا هنرمندان با حس تکلیف و تعلق خاطر در امور فرهنگی مشارکت داشته باشند.

اکسیر با بیان اینکه احداث مجموعه فرهنگی و هنری یکی از نیازهای اصلی هنرمندان است اظهار داشت: ایجاد چنین مجموعه فرهنگی و هنری زمینه جذب هرچه بیشتر فعالان این حوزه  را فراهم می‌کند و به دنبال آن توسعه فرهنگ و هنر را در جم در پی خواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی شهرجم  یادآور شد: ایجاد چنین مجتمع های می تواند اهالی هنر و فرهنگ جم  را گرد هم آورد تا با کنار هم بودن نقطه نظرات خود را به یکدیگر انتقال داده و برای رشد و اعتلای فرهنگ و هنر جم گام بردارند.

اکسیر ابراز امیدواری کرد: در دهه مبارک فجر سال جاری عملیات اجرایی احداث مجتمع فرهنگی و هنری در جم زده خواهد شد تا یکی از نیاز های اصلی هنرمندان مرتفع شود.

[کد خبر:AJ23657]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


دیدگاه‌ها   

0 # بازیچه 1396-10-08 19:28
امیدواریم در حد خبر باقی نمانه و عملی بشه ....
خبرت خاش کاکا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز

جدیدترین مطالب