آینه جم: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:در یک عملیات پلیسی و همکاری مردمی کودک 11 ساله ای که  صبح امروز از جلو مدرسه ای در شهر برازجان ربوده شده بود آزاد و تحویل خانواده اش شد.

به گزارش « آینه جم»؛ سردار خلیل واعظی گفت: صبح امروز 3 نفر سرنشین یک دستگاه خودرو در حالیکه سر و صورت خود را پوشانده بودند کودک 11 ساله ای به هویت "ب" را جلو درب مدرسه ای در خیابان فرهنگیان برازجان به زور سوار ماشین کرده و متواری شدند.

وی اضافه کرد:پس از تماس مردم با مرکز فوریتهای پلیسی 110 و حضور سریع و به موقع گشت های پلیس و انجام تحقیقات میدانی، مسیرهای احتمالی فرار و مخفیگاه کودک ربایان شناسایی شد.

به گفته سردار واعظی با همکاری قابل تقدیر مردمی مخفیگاه کودک ربایان در یکی از روستاهای اطراف برازجان شناسایی و نیروهای پلیس اعزام شدند. با نزدیک شدن پلیس به محل نگهداری کودک، ربایندگان با رها کردن کودک متواری و کودک در حالیکه دست و پایش بسته شده بود آزاد و صحیح و سالم تحویل خانواده اش شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه هویت ربایندگان کاملا شناسایی شده و تلاش برای دستگیری آنان با جدیت ادامه دارد خاطرنشان کرد:برابر بررسی های اولیه علت این حادثه اختلاف مالی ربایندگان با پدر کودک بوده است.

[کد خبر:AJ23651]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

عروسی عشایر «کرمانج» خراسان شمالی/تصاویر

عروسی عشایر «کرمانج» خراسان شمالی/تصاویر

عروسی عشایر «کرمانج» خراسان...

ادامه هجوم شن‌های روان در سیستان/تصاویر

ادامه هجوم شن‌های روان در سیستان/تصاویر

ادامه هجوم شن‌های روان در سیستان

تصاویر/ برداشت خارک

تصاویر/ برداشت خارک

  تصاویر/ برداشت خارک

جدیدترین مطالب