00000000000000007111.jpg

 

 به نام خالق قلم
 همکاران محترم رسانه ای
 مشارکت کنندگان ارجمند بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات
 مدیران و بازدید کنندگان گرامی

خدای باریتعالی شاکریم که توفیق را رفیق راهمان کرد تا در ادامه ی تلاش ها و گام ها در جهت معرفی قابلیت، پتانسیل و ظرفیت های بالقوه و بالفعل شهرستان جم، نخستینِ حضور «نسیم جم»، صدای مردم مهربان دیار فاضل جمی ها، پروفسور مجید اسدی ها و… در بیست و سومین دوره ی نمایشگاه مطبوعات را تجربه کنیم.

در روزهایی که سپهر فوتبال مملکت به احترام نام باشکوه «جم» و تیم پارس جنوبی این شهر، طلایی پوش شده است، حضور «نسیم جم» نیز به عنوان اولین رسانه جنوب استان در نمایشگاه مطبوعات، نوید آغاز دوره ای جدید را برای آبادانی و اعتلای این سرزمین سبز است. دوره ای که باید ارزش آن غنیمت شمرده تا از این رهگذر، دروازه های توسعه را فتح کرده و گام در سرزمین آرامش نهیم.

غرفه ی نشریه ی «نسیم جم» به عنوان نماد فرهنگی شهرستان جم در نمایشگاه مطبوعات، رویداد فرهنگی ارزشمند و تاریخی بود که حضور گسترده ی مسوولان کشوری، استانی و محلی و همچنین شخصیت های علمی، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی و اصحاب قلم و رسانه بر عظمت و غنای آن افزود.

قطعاً توسعه هر دیار از مسیر مشارکت، همدلی، اتحاد به انضمام پشتیبانی و دلگرمی دلسوزانی که دل در گرو توسعه دارند صورت خواهد پذیرفت که در این رویداد فرهنگی نیز حضور گرم جناب آقای دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و سخنگوی دولت، جناب آقای دکتر صالحی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و جناب آقای دکتر انتظامی معاونت محترم مطبوعاتی وزارتخانه همچنین سرکار خانم دکتر ماحوزی مدیر کل محترمه ی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و هیات همراه در غرفه و حمایت های مستمر معنوی و مادی توسعه محور جناب آقای نوروزی فرماندارمحترم شهرستان جم، ما را در مسیر کمک به توسعه و پیشرفت منطقه مصمم تر ساخت.

لذا مشارکت و دلگرمی انرژی بخش آقایان حجت الاسلام گنجی امام جمعه ی محترم، نوروزی فرماندار محترم، نیکخواه رییس محترم شورای اسلامی شهرستان جم و اکسیر رییس محترم شورای اسلامی شهر جم را ارج نهاده و این مهرفشانی ها را برای همیشه ایام بر لوح دلمان حک خواهیم کرد. همواره این تجدید دیدارها برای ما، تمدید دوستی ها و همراهی هایی می باشد که با تمام وجود به آن افتخار می کنیم.

فرصت را غنیمت شمرده و از حضور گرم و با صفای شهروندان جمی و قومیت و اقلیت های مذهبی سراسر کشور، مدیران مسوول نشریات سراسری و استانی، سرکار خانم الماسی و آقایان خدری، شهریاری، سعادت و پزشکیان نمایندگان ارجمند مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل محترم تربیتی وزارت آموزش و پرورش و مدیران کل محترم تامین اجتماعی، منابع طبیعی و آموزش و پرورش استان بوشهر، جناب آقای سجادی معاون محترم سیاسی فرمانداری عسلویه، رییس سازمان جوانان هلال احمر کشور و رییس هلال احمر شهرستان جم، جناب آقای دکتر حق شناس عضو محترم شورای اسلامی شهر تهران و اعضاء محترم شورای اسلامی شهرهای بوشهر، برازجان و کنگان، مسوولین محترم روابط عمومی فرمانداری و شهرداری جم، شهرداری کاکی، شرکت پالایش گاز فجر و مجتمع مسکونی پارس جم در بازدید از غرفه ی « نسیم جم » تشکر می نماییم.

جا دارد نیک اندیشی رییس روابط عمومی شرکت پالایش گاز فجر جم و مدیر رسانه ای تیم پارس جنوبی جم را ارج نهاده و ابراز محبت عزیزانی که در طول برگزاری نمایشگاه مطبوعات با تماس های تلفنی و … خود مایه ی دلگرمی ما را فراهم آوردند، پاس بداریم.

برای همه شما که الطاف با ارزشتان شامل حالمان گردید، از خداوند منان سلامتی، موفقیت و بهروزی را مسئلت داریم.

اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شد
 باقــی همـه بی حاصلــی و بی خبـــری بود

هیات تحریریه ی نشریه ی « نسیم جم »

[کد خبر:AJ23463]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

مانور اقتدار دریایی مرزبانان در جزیره کیش/تصاویر

مانور اقتدار دریایی مرزبانان در جزیره کیش/تصاویر

مانور اقتدار دریایی مرزبانان در جزیره کیش

برداشت پسته در علی‌آباد چهل گزی یزد/تصاویر

برداشت پسته در علی‌آباد چهل گزی یزد/تصاویر

برداشت پسته در علی‌آباد چهل گزی یزد

برداشت و خشک کردن تخمه در روستای «چمه»/تصاویر

برداشت و خشک کردن تخمه در روستای «چمه»/تصاویر

برداشت و خشک کردن تخمه در روستای...

جدیدترین مطالب