554.jpg

 

 

 

 آینه جم؛ محمد مهدی صبوری؛   خبر کوتاه و ساده بود؛ حسین اندام، رئیس اداره گاز شهرستان جم، به عنوان کارمند نمونه صنعت نفت انتخاب شد.
 
تعريف و تمجيد از اندام نه در حوصله این نوشته می گنجد و نه اندام نیازی به تعریف و تمجید دارد. عملکرد بسیار مناسب وی و رضایتمندی عمومی خود گویای همه چیز هست.
اما اینکه یک جوان جمی به عنوان رسیده است جای تحلیل بسیار دارد.
 
 
 شهرستان جم سال هاست میزبان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی هست و جز اندک مواردی، مدیری در این صنایع نداشته است. 
 
در سال های اولیه ورود این صنايع به منطقه جوانان این دیار بدلایل مختلف موفق به حضور در پست های مدیریتی نشدند. عدم وجود آدم های بومی توانمند در آن مقاطع زمانی باعث شد که جمی ها از قطار مدیریت جا بمانند و سهم بسیار اندکی در آن داشته باشند. 
 
اما رفته رفته شرایط تغییر کرد. جوانانی از دل این شهر تربیت و رشد پیدا کرده اند که در سطح مدیران نفتی منطقه هستند و توانسته اند به عنوان برترین انتخاب شوند. و حتی در صورت  برخورداری از حمایت های مناسب می توانند در سطوح بالاتر نیز عرض اندام کنند. 
 
حسین اندام پیش از این مسئولیت عملیات انبارها و سپس سرپرست تدارکات و امور کالای شرکت گاز استان بوشهر را برعهده داشته و سپس به رياست اداره گاز شهرستان جم رسیده است. رشد پله پله و اصولی، ثبات در مدیریت، تعامل بسیار خوب با سایر نهادها، رضایت عموم از وی، روحیه تلاشگری و علمکرد بسیار مناسب و عالی و سایر شاخصه های  سازمانی همه و همه از دلايل انتخاب اندام به این عنوان است.
 
اکنون که شرایط مهیای رشد و نمو جوانان این دیار می باشد، مدیران منطقه باید با حمايت های خود فرصت های مناسب را در اختیار جوانان این شهرستان قراردهند و تا خود هرچه بهتر ثابت کنند. تا شاهد حضور حسین اندام های دیگری در سایر صنایع نفت و گاز باشیم. 
 
البته صنایع موجود نیز باید با دید بازتری جوانان این شهر را رصد کنند و افراد لایق را انتخاب کنند. قطعا جواب اعتماد خود را به بهترین شکل ممکن خواهند گرفت.
 
 
[کد خبر:AJ34739]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب