01497286.jpg

 

آینه جم : دو روز قبل بود که امیرحسین محتشم رییس فوتبال استان بوشهر در حکمی ناگهانی فردی به نام سید  عباس موسوی پیشکسوت خوش نام جم  را به عنوان رییس فوتبال شهرستان جم منصوب کرد. این انتخاب در حالی انجام شد که طی سال های گذشته محمد اسدی به عنوان رییس هیات فوتبال شهرستان جم خدمات ارزنده ای را به فوتبال این شهرستان ارائه کرد و مورد وثوق بسیاری از اهالی فوتبال بوده است.

 


اسدی در سال های گذشته که پارس جنوبی به لیگ برتر رسیده، در هیات فوتبال عملکرد موفقی داشت و به خاطر زحماتی که کشیده، برکناری اش عجیب به نظر می‌رسید. از این رو کنار گذاشتن اسدی با واکنش بسیاری از مسئولان شهرستان جم مواجه شد و البته که مشخص شد این تصمیم با دخالت مستقیم بهروزیان فر مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر صورت گرفته است.

 


این اتفاقات اما پایان ماجرا نبود و با گذشت 24 ساعت از معارفه موسوی به عنوان رییس هیات فوتبال جم، محتشم که فردی فوتبالی است حکم دیگری زد که به منزله برکناری رییس منصوب خودش بود! او که صراحتا اعلام کرده بود بنا به درخواست مدیرکل اداره ورزش استان تصمیم به برکناری اسدی گرفته، تنها یکروز بعد از انتخاب فرد جدید او را برکنار کرد و یک سرپرست برای هیات جم انتخاب کرد.

 


در چنین شرایطی با توجه به رابطه خوبی که محتشم با محمد اسدی دارد حالا بار دیگر شایعه بازگشت رییس موفق به هیات فوتبال شهرستان جم قوت گرفته است. در این رابطه برخی از پیشکسوتان فوتبال جم با محتشم درباره بازگشت اسدی صحبت کردند و با توجه به اینکه رییس هیات بوشهر هم اعلام کرده دوست دارد به حواشی پایان بدهد، به احتمال فراوان طی روزهای آینده شاهد بازگشت اسدی به هیات فوتبالی باشیم که در لیگ برتر نماینده دارد. در این خصوص محتشم قصد دارد طی روزهای آینده سفری به جم داشته باشند تا این غائله را ختم به خیر کند

 

ورزش ۳

[کد خبر:AJ32627]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


دیدگاه‌ها   

+1 # محمد جوهری 1399-03-01 19:18
هم به جناب اسدی جفا شد و هم به جناب موسوی که هردو عزیز و با عزت و آبرو بودند. امان از ضعف مدیریتی. امان از بی تدبیری. این چه شیوه عزل و نصبی است ؟ چرا با آبرو و حیثیت هرد عزیز پیشکسوت بازی کردید؟ حتی با همه اعتبار و حیثیت کل فوتبال جم هم بازی کردید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب