30555555.jpg

آینه جم: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از تداوم بارندگی در استان تا چهارشنبه خبر داد و گفت: روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه دمای هوا به طور محسوسی کاهش می یابد.

پیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار آینه جم اظهار داشت: بررسی نقشه‌های پیش‌یابی نشان می‌دهد که فعالیت سامانه بارشی و بارندگی‌ها به تناوب تا اوایل روز چهارشنبه در سطح استان ادامه دارد.

وی اضافه کرد: طی این مدت بارش باران گاهی رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش تندباد در سطح استان و بر روی دریا پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: از عصر امروز تا اواخر وقت دوشنبه به سبب تقویت و تشدید بارندگی‌ها، نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی و اختلال در ترددهای شهری و جاده ای، همچنین نسبت به وقوع رعد و برق شدید و وزش تندباد و تلاطم دریا هشدار داده می‌شود.

وی ادامه داد: روزهای سه شنبه و چهارشنبه ضمن وزش باد نسبتاً شدید شمال غربی و تلاطم دریا، دمای هوا نیز به طور محسوسی کاهش می یابد. 

مساعدی خاطرنشان کرد: برای ساعات آینده آسمان استان ابری همراه با بارش باران گاهی رگبار باران، رعد و برق و وزش باد، گاهی تندباد لحظه‌ای پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: جهت وزش باد غالباً شمال شرقی تا جنوب شرقی با سرعت ۱۸ تا ۴۰ گاهی بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر و در هنگام وزش تندباد گاهی تا دو متر خواهد بود.

[کد خبر:AJ30144]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

برداشت گل نرگس در بهبهان

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

جدیدترین مطالب