آینه جم؛   این پست، بعد از آن منتشر می شود که طبق مشاهدات خبرنگاران عصر ایران، داروی گیاهی "مدبر" در درمان بیماران کرونایی، حتی کسانی که بیش از 50 درصد ریه هایشان درگیر بود، موثر واقع شده است.

 در این شرایط کرونایی که هر روز شاهد مرگ عزیزان مان هستیم، به عنوان وظیفه ای انسانی این "تجربه" را به اشتراک می گذاریم تا شاید جان هایی نجات یابند؛ گواه این که بیماری کرونای چند نفر از بستگانِ همکاران ما با این دارو، بهبود یافته و سلامت خود را باز یافته اند. در یک مورد‌، پزشک معالج بعد از دیدن اثر بالینی این دارو، فرمول آن را از خانواده بیمار گرفته تا همسرش را با همین شربت مداوا کند که خوشبختانه موثر واقع شد.

قطعاً اگر این مشاهدات وجود نداشت، این ترکیب را معرفی نمی کردیم ولی وقتی می بینیم یک داروی گیاهی وجود دارد که می تواند کمک حال بیماران کرونایی باشد، چرا خِست به خرج دهیم یا از نکوهش افرادی که به طب ایرانی باور ندارند، نگران باشیم و این تجربه را که تا کنون افراد زیادی داشتهو تایید می کنند، به اشتراک نگذاریم؟!

تاکید می کنیم که این شربت، به هیچ عنوان توصیه دارویی نیست و صرفا به اشتراک گذاشتن تجربه است. حتما با اولین علائم بیماری کرونا به پزشک مراجعه کنید و با مشورت او از این دارو استفاده کنید.

از  وزارت بهداشت نیز می خواهیم با توجه به گزارش های متعددی که از اثر مثبت و سریع این دارو در بهبود بیماران کرونایی وجود دارد، آن را تحت کارآزمایی بالینی قرار دهد.

گفتنی است این دارو توسط یکی از استادان طب ایرانی به نام آقای طالقانی فرموله شده و به رایگان در فضای مجازی منتشر شده است.

ویدئوی آموزشی تهیه و ساخت این دارو را بینید:

 
د
[کد خبر:AJ35503]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

طبیعت بهاری مازندران

طبیعت بهاری مازندران

 طبیعت بهاری مازندران

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

    مزرعه کلزا در روستای زرندین...

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

جدیدترین مطالب