سرمربی پارس جنوبی بعد از تک امتیاز ارزشمندی که برابر سپاهان به دست آورد به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت.

 

به گزارش "آینه جم"، بعد از اینکه سپاهان پنالتی خود برای دستیابی به گل دوم را توسط کریمی از دست داد، رضا خالقی فر با گل خود توانست پارس جم را به یک امتیاز ارزشمند برساند. هومن افاضلی، سرمربی پارس با حضور در نشست خبری این بازی صحبت‌هایش را اینچنین آغاز کرد: بازی بسیار سختی برای ما بود. تعداد زیادی مصدوم داریم و بازیکنان باتجربه ما هم شروع خوبی در نیمه اول نداشتند. سپاهان بهتر از ما بود و جلو هم افتاد. در نیمه دوم تغییراتی داشتیم و سعی کردیم روی روحیه آنها کار کنیم. به بازیکنانم درود می‌فرستم بابت عملکردشان. بازی کردن جلوی سپاهان که تیم منسجم و سازمان یافته ای است برای هر تیمی سخت است. به آقای قلعه نویی بابت تیمی که ساخته و فوق العاده فوتبال می کند. مهم این بود که بازی را نگه داریم. وقتی بازنده وارد رختکن می شوید کار سخت می شود و باید گل دوم را نخوری و در بازی بمانی تا به تساوی برسی. طبیعی است که سپاهان ناراحت باشد و آنها می توانستند خیلی بیشتر امتیاز بگیرند. آنها از نظر سازمان دهی و فوتبالی فوق العاده هستند.

وی ادامه داد: علیرغم پذیرایی و مهمانوازی سپاهان یک گلایه هم دارم و آن هم این است که یکی از همکارانم، آقای بنگر بازیکنی است که هشت سال اینجا بازی کرده، کاپیتان این تیم بوده و شش جام برده اما هر چه نگاه کردم عکس او را ندیدم و ناراحت شدم بابت این اتفاق. مجموعه سپاهان جزو افتخارات فوتبال ایران است و امیدوارم روزهای خوبی در آینده داشته باشد.

افاضلی در واکنش به اینکه شاید حضور بنگر در پرسپولیس و حساسیت های موجود باعث این اتفاق شده، گفت: شما می دانید که ریشه سپاهان با شاهین است. شاهین و پرسپولیس هم یکی است. بنگر تنها بازیکنی نبوده از سپاهان به پرسپولیس رفته و همانطور که از پرسپولیس هم بازیکنان زیادی از پرسپولیس به سپاهان رفته است. در تمام دنیا بازیکنانی از تیم رقیب به تیم دیگر می روند و حتی برمی گردند. اما شما نمی توانید اثری که کسی به وجود اورده نادیده بگیرید. اثری که محسن بنگر در جام باشگاه های جهان و قهرمانی‌هایی که به دست آورده را نباید نادیده گرفت. قابل ندیدن نیست و باید توجه شود. اما می گویم سپاهان مجموعه بزرگی است و افتخار می کنم که کشورم همچین تیمی دارد و با کارهایی که قلعه نویی انجام داده و مجموعه ای که شکل داده مطمئنا روزهای بزرگی در پیش خواهند داشت.

سرمربی پارس درباره داوری بازی گفت: فوتبال بازی ای است که احساس زیادی در آن درگیر است. طبیعی است که لحظاتی نظر ما با داور متفاوت باشد اما در کل قضاوت ایشان را خوب دیدم.

[کد خبر:AJ33159]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب