IMG-20210413-WA0016.jpg

 

 

 

 

آینه جم؛   دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ سه شنبه 24 فروردین ماه1400، 409 نفر است.
 
به گزارش آینه جم ؛ سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 104 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای 44  مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
 
وی با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: 63 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، 23 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
 
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز 5  مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، 3 آقا با 79،  66 و 59  سال سن با سابقه بیماری دیابت، فشار خون و فیبروز ریوی  و 2 خانم با 73 و 70 سال سن با سابقه بیماری زمینه ای فشار خون و دیابت در استان بوشهر به ثبت رسید.
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 78  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد 55  نفر از آنها مثبت قطعی بوده‎اند.
 
وی افزود: تا کنون  928 نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
 
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 28882 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
 
وی افزود: در این 10 روز محدودیت از آحاد هم استانی‌های عزیز خواهشمندم نهایت همکاری را با کادر بهداشت و درمان داشته باشند تا به یاری خدا این پیک را با حداقل فوتی بتوانیم پشت سر بگذاریم.
[کد خبر:AJ35491]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

طبیعت بهاری مازندران

طبیعت بهاری مازندران

 طبیعت بهاری مازندران

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

    مزرعه کلزا در روستای زرندین...

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

جدیدترین مطالب