12162m.jpg

 

 

 

 

 

آینه جم :  عبدالمهدی رادمند | کارشناس ارشد مدیریت و انرژی

تجزیه و تحلیل گفتمان‌های توسعه پس از انقلاب، نشان می‌دهد که هر گفتمان توسعه حول یک نیاز زمانی به وجود آمده ولو اینکه نیاز تبلیغات انتخاباتی باشد. اصولا پس از انقلاب باب توسعه از پایان جنگ بر روی کشور باز شد. یکبار توسعه بر ستون رشد اقتصادی بنیان گذاشته شد بار دیگر بر اصلاحات و آزادی، یک بار عدالت ستون توسعه شد و بار دیگر تدبیر. نمی توان هیچ کدام را غلط دانست اما غلط آنجا بود که هر ستونی که بنا نهاده شد تبر بر ستون دیگر نهادند و این گونه اقتصاد، آزادی، عدالت و تدبیر همه با هم به محاق رفتند.

 

0000000006666.jpg

 

 

 

آینه جم؛ ابراهیم قیصری:   دور نخست اسامی تایید صلاحیت شدگان نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز گذشته اعلام شد گر چه تا قطعی شدن لیست نامزد ها یک ماه فرصت است اما می توان گفت تقریبا این نفرات تایید شده های  انتخابات از حوزه انتخابیه دیر،  کنگان،  جم و عسلویه  هستند و بر این اساس رقابت بین  سکینه الماسی، موسی احمدی،عسکر جلالیان، محمد روشن، خاتون بحرانی، امین دوراهکی ، فرهاد اسدی، کریم اکبری اقدم، سید ابوالحسن موسوی، سید مهدی موسوی، عبدالستار عبدی ، سید عطاالله علوی و عباس رضوی خواهد بود .

 

1056724_848.jpg

 

آینه جم؛  احسان محمدی- امروز دوشنبه 16 دی‌ماه 1398 خیابان انقلاب تهران باز هم یک روز تاریخی دیگر را در سینه‌اش به یادگار ذخیره کرد. اگر روزی این خیابان به زبان بیاید چه قصه‌ها و روایت‌ها خواهد گرفت که با قرائت رسمی هر عصری متفاوت خواهد بود.

1055265_485.jpg

 

 

 

آینه جم ؛ مصطفی داننده- قاسم سلیمانی که زین پس باید او را شهید خطاب کنیم یک انسان ویژه در جمهوری اسلامی بود. خبر شهادت او همچون زلزله‌ای بود که ایران و جهان را لرزاند.

 هرگاه در مورد محبوب‌ترین چهره‌های ایران نظرسنجی صورت می‌گرفت نام قاسم سلیمانی بین دو یا سه نفر اول بود. این محبوبیت برای یک نظامی کمی عجیب به نظر می‌رسد.

در فضای مجازی هم که چرخ بزنید این محبوبیت را می‌بیند. کسانی برای او پست گذاشته‌اند که شاید انتقادهای جدی عملکرد مسؤولان  جمهوری اسلامی داشته باشند اما قاسم سلیمانی را دوست داشتند.

البته شایان ذکر است که اینستاگرام برخلاف تمام شعارهای آزادی بیان که سر می‌دهند پست‌های مربوط به شهادت سردار قاسم سلیمانی را حذف می‌کند.

1053905_460.jpg

 

 

 

آینه جم  ؛ کاوه معین‌فر - در چند روز گذشته ویدیوهایی تبلیغاتی در تعریف و تمجید از زندگیچند همسری در فضای مجازی منتشر شده است که طبیعتا واکنش‌های مختلفی را در جامعه به همراه داشته است. المیرا شریفی مقدم (گوینده شبکه خبر) در توئیتر نوشت: «‏تصاویری دیدم از بزرگواری که 4 همسر همزمان دارد و بسیار در این باره سخن می‌راند. ایشان به این موضوع می‌بالید و من بالا آوردم!» و بسیاری هم حرف‌ها و موقعیت این مرد 4 زنه را با جوک‌ها و نکته‌هایی طنز همراه کرده‌اند.

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

برداشت گل نرگس در بهبهان

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

جدیدترین مطالب