آینه جم: فرمانده یگان فاطمیون صبح امروز در مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در حسینیه ثارالله شهر کرمان اظهار داشت: حاج قاسم شجاع‌ترین سربازی است که شاید تکرارنشدنی باشد.

به گزارش«آینه جم» ، وی با درود به روان پاک شهدا افزود: هر چه از ویژگی‌های سردار سلیمانی بیان شود باز هم کم است چرا که ویژگی‌های خوب بسیار زیادی داشت اما بهترین تعریف از حاج قاسم از زبان رهبر معظم انقلاب بود.

فرمانده یگان فاطمیون با بیان اینکه کرمان باید به خود ببالد که چنین مرد بزرگی دارد گفت: به تازگی روایت‌هایی از او شنیده می‌شود که شاید باورنکردنی باشد.

وی با اشاره به اینکه از نزدیک در جبهه‌های مختلف با سردار سلیمانی بودم و او بسیار تا بسیار شجاع بود بیان کرد: حاج قاسم فرمانده‌ای بی‌بدیل و شجاع و در راه خدا نترس بود.

فرمانده یگان فاطمیون با یادآوری اینکه در عملیاتی هواپیماهای آمریکایی دو طرف هلی‌کوپتر ما را محاصره کردند، از او خواستیم که مسیرمان را تغییر دهیم اما قبول نکرد افزود: ما به راه خود ادامه دادیم و هواپیماها نیز از کنار ما رفتند.

وی با بیان اینکه در کوچک‌ترین مسئله‌ای با تدبیر رفتار کرده و جنگ را مدیریت می‌کرد گفت: در جنگ در همه ابعاد سیاسی و نظامی با منطق حرکت می‌کرد.

فرمانده یگان فاطمیون با بیان اینکه بزرگ‌ترین میراث حاج قاسم تشکیل گروه‌های مقاومت در منطقه است افزود: سردار سلیمانی کارها را کلید می‌زد و اداره گروه‌ها را به خود مردم واگذار می‌کرد.

وی با اشاره به اینکه داعش تا زیر کوه محل استقرار بشار اسد آمده بود اما در آن حالت ذره‌ای به خود تردید راه نداد و داعش را به عقب راند گفت: برادران افغانستانی از سردار سلیمانی تقاضا کردند که در جبهه سوریه حضور پیدا کنند.

فرمانده یگان فاطمیون با بیان اینکه حاج قاسم برنامه مدون 5 ساله برای تیپ فاطمیون را به ما دادند افزود: این برنامه شاید وصیت ایشان بود که در آخرین دیدار به ما دادند.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی حواس بسیار جمعی داشت و در هنگام عملیات همه چیز را در نظر می‌گرفت گفت: امروز محبوبیت فاطمیون به حدی در بین جوامع زیاد است که قابل توصیف نیست.

وی با ابراز اینکه معنی انتقام سخت این نیست که ما سگ‌کشی راه بیاندازیم تصریح کرد: انتقام سخت برای فاطمیون بیرون انداختن آمریکایی‌ها از منطقه به‌ویژه از افغانستان است.

فرمانده یگان فاطمیون با بیان اینکه بیش از 160 هزار نفر در افغانستان در مدت حضور آمریکائی‌ها به شهادت رسیدند گفت: آمریکائی‌ها جنایات بزرگی در منطقه انجام دادند؛ مراسم عروسی را به عزا تبدیل کردند و خانواده‌های زیادی داغدار شدند.

وی با اظهار اینکه حضور آمریکائی‌ها در منطقه هیچ ارمغانی برای مردم منطقه نداشت و حاصلش فقط خون و خونریزی مردم بی‌گناه بود افزود: امروز آمریکا به‌دنبال خروج آبرومندانه از منطقه است اما آمریکا باید با ذلت از منطقه بیرون شود.

فرمانده یگان فاطمیون با بیان اینکه هیچ تردیدی وجود ندارد که راه جبهه مقاومت حق است و رزمندگان جبهه مقاومت برای دفاع از دین خدا و جان و ناموس مردم در جبهه‌ها حاضر شدند گفت: تیپ فاطمیون به همه نوع جنگ‌افزار مسلح و مسلط بوده و در برابر دشمن آماده عکس‌العمل است.

وی با اشاره به اینکه لشکر فاطمیون در راستای پیروی از خط ولایت اقدام می‌کنند و به هیچ حزب و گروه و فرد خاصی وابسته نیستند افزود: سردار سلیمانی فرمود "فاطمیون یک جریان سیاسی و نظامی است".

[کد خبر:AJ31075]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

طبیعت بهاری قزوین/تصاویر

طبیعت بهاری قزوین/تصاویر

طبیعت بهاری قزوین

طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

 طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

دست‌های خالی دریا/تصاویر

دست‌های خالی دریا/تصاویر

دست‌های خالی دریا

جدیدترین مطالب