آینه جم:یکی از تهیه‌کنندگان مطرح و پرکار سینمای کشورمان، نقشی کلیدی در مجموعه «پایتخت ۶» ایفا می‌کند؛ شخصیت یک نماینده مجلس.

نماینده با شرافتِ مجلس در سریال «پایتخت» کیست؟

به گزارش آینه جم: فصل ششم «پایتخت» هفته گذشته در شیرگاه مازندران و با حضور خانواده خشایار الوند، نویسنده فقید فصل‌های قبل این سریال کلید خورد؛ مجموعه‌ای تلویزیونی که در ۵فصل توانسته نظر مخاطبان را به سمت خود جذب کند و می‌توان آن را یکی از سریال‌های موفق تلویزیون در دهه گذشته دانست.

شاید مهمترین خبر درباره «پایتخت۶»، حذف علیرضا خمسه، بازیگر نقش باباپنجعلی بود؛ بازیگری که بخش زیادی از بار کمدی «پایتخت» را به دوش می‌کشید اما در ماه‌های گذشته سازندگان این سریال از حذف این بازیگر خبر دادند. خبری که مردادماه امسال منتشر و البته همزمان با آن بازگشت مهران احمدی با کاراکتر بهبود فریبا هم رسانه‌ای شد. مهران احمدی که در فصل دوم و سوم با ایفای نقش یک محیط‌بان که همسر خواهر نقی معمولی است، جای خود را در میان مخاطبان تلویزیونی باز کرده بود، در فصل چهارم و پنجم از این سریال کنار رفت و در نهایت در فصل ششم با بیان این‌که: «دیگر طاقت نیاوردم و احساس کردم که به هر صورت باید به خواست و نظر مردم اهمیت داد و برای آن‌ها احترام قائل شد. بر همین اساس احساس کردم که در این سری باید حضور پیدا کنم.» به جمع بازیگران این سریال در این فصل افزوده شد.

این البته تنها تغییرات این سریال نیست. در روزهای گذشته انتشار گریم محسن تنابنده در این فصل از سریال، واکنش‌هایی را در فضای مجازی به دنبال داشت؛ عده‌ای لباس یقه دیپلمات او را نشانه‌ای از دولتی شدن کاراکتر نقی دانستند و برخی از این گفتند که او قرار است نماینده مجلس شود.

از سوی دیگر، یک بازیگر تازه قرار است به تیم بازیگران این سریال اضافه شود که صبح امروز خبر حضورش در این فصل از «پایتخت» رسانه‌ای شد. سیدامیر سیدزاده، تهیه‌کننده مطرح و پرکار سینما، بازیگر جدید پروژه «پایتخت» است. سیدزاده که در سال‌های گذشته، فیلم‌های «شماره ۱۷ سهیلا»، «مادر قلب اتمی» و ... را  با کارگردان‌های جوان و تازه‌کار ساخته و در چرخه سینمای ایران اکران کرده قرار است، قرار است در «پایتخت» و در راستای دغدغه‌هایش برای ساخت آثار اجتماعی خاص، نقشی با رگه‌های سیاسی و اجتماعی را ایفا کند.

سیدامیر سیدزاده

این تهیه‌کننده باسابقه در گفت‌وگو با خبرآنلاین درباره بازی در این سریال گفت: «به درخواست آقای تنابنده و آقای مقدم، حضور در این سریال را پذیرفتم و قرار است یکی از نقش‌های مجموعه را بازی کنم.»

سیدزاده در ادامه درباره نقشش در این فصل از «پایتخت»، این‌طور توضیح داد: «نقش یک نماینده مجلس باشرافت را بازی می‌کنم که اهل هیچ حزب و جناحی نیست و فقط برای مردم کار می‌کند.»

تهیه‌کننده «پاسیو» البته در پایان به این سوال ما که پس گمانه‌زنی‌ها درباره نقش نقی معمولی در این فصل به عنوان یک نماینده مجلس خیلی اشتباه نیست، گفت: «بهتر است سریال را ببینید.»

[کد خبر:AJ30519]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

جدیدترین مطالب