آینه جم: روابط عمومی شرکت پخش فرآورده ای نفتی استان بوشهر درباره انتقاد صیادان مبنی بر خطرات ذخیره سازی نا ایمن بنزین، وعده حل این مشکل در آینده نزدیک داد.

به گزارش اینه جم؛ متن جوابیه ارسالی به گزارش "بمب های ساعتی در اسکله های بوشهر" را در ادامه بخوانید:

بدینوسیله به اطلاع می رساند به منظور جلوگیری از ذخیرسازی نا ایمن سوخت (بنزین) قایقهای صیادی ، می بایست سوخت مورد درخواست خود را با ثبت درخواست در سامانه سدف و بر اساس تلاش دریاروی دورههای زمانی موردتایید شیلات استان براورد و دریافت نمایند. بدیهی است دراین سامانه امکان ثبت درخواست هر نوبت دریاروی امکان پذیر بوده و متقاضیان می توانند از این روش استفاده نمایند.

شایان ذکر است اجرای توریع  الکترونیکی بنزین با استفاده از زیر ساخت کارت بانکی جهت قایق های صیادی در دستور کار و پیگیری این شرکت قرارگرفته که در حال تدوین و برنامه ریزی و تکمیل فرایند کارشناسی و بررسی های میدانی بوده که به امید خدا به محض نهایی شدن و یکپارچه سازی آن در کل کشور (استان های ساحلی)  اجرایی خواهد شد؛ به طوری که سهمیه بنزین تخصیصی قایق های صیادی بصورت ماهانه از طریق سامانه سدف و با تایید شیلات در کارت بانکی متقاضیان درج خواهد شد و می توانند در طول دوره مجاز (یک ماهه) تدریجا سوخت مورد نیاز هر سفر دریایی را دریافت  نمایند.

روابط عمومی شرکت ملی پخش فراوردههای نفتی منطقه بوشهر

[کد خبر:AJ34229]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب...

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های...

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

جدیدترین مطالب