اینه جم: رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: برای تامین رضایت‎مندی هم استانی‌ها ساعت کار نانوایی‎‏های استان از اول مهرماه تغییر می‎کند.

به گزارش اینه جم؛ مصطفی گراشی افزود: هم اکنون نانوایی‌ها در بوشهر ساعت پنج صبح پخت دارند که در این ساعت کسی خریدار نان آنها نیست.

وی در گفتگو با ایرنا بیان کرد: با گذشت چند ساعت از آغاز به کار نانوایی شهروندان برای گرفتن نان به نانوایی می‏‌آیند و باید نان پخت شده قبلی که سرد شده را به منزل ببرند.

گراشی ادامه داد: همچنین در ارتباط با پخت نان در ساعت‎های زودهنگام احتمال بیات شدن نیز وجود دارد که با این شرایط با موافقت استاندار بوشهر ساعت پخت آنها تصویب شد.

وی گفت: برای تامین رضایت هم استانی‏‌ها ساعت کار نانوایی‎ها در نوبت صبح 6:30 دقیقه تا 9 صبح، نوبت ظهر  از 11 تا 13 و نوبت عصر نیز 18 تا 22 و به صورت استثنا در چند واحد تا 24 خواهد بود.

گراشی ادامه داد: برای روز جمعه نیز نوبت عرضه نان در ظهر حذف و ساعت کار صبح 7:30 تا 10:30 دقیقه و در نوبت عصر نیز همانند سایر روزهای هفته خواهد بود.

گراشی ادامه داد: سهمیه آرد نانوایی‎هایی بوشهر نیازمند افزایش است زیرا سهمیه آنها سال‌‏های زیادی است که تغییری نداشته است.

وی بیان کرد: این کمبود سهمیه آرد در حالی است که بوشهر استانی مهمان‎پذیر و در هفت ماه از سال ۲ تا ۳ روز میهمانانی از استان‏‌های مختلف دارد.

در استان بوشهر با یک میلیون و ۱۶۰ هزار نفر جمعیت ۷۰۷ نانوایی لواش و تافتون به صورت یارانه‎ای و آزادپز فعال هستند.

[کد خبر:AJ33779]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب