آینه جم: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از افتتاح پروژه‌های آبرسانی روستایی خبر داد و گفت: همزمان با بیست ویکمین پویش#هرهفته_الف_ب_ايران  400 طرح آبرسانی روستایی به طور همزمان درسراسر کشور از طریق ارتباط تصویری با حضور وزیر نیرو افتتاح می‌شود.

به گزارش اینه جم؛ عبدالحمید حمزه‌پور افتتاح پروژه‌های صنعت آب و برق تحت عنوان پویش #هرهفته_الف_ب_ايران را از سیاست‌های وزیر نیرو دانست و بیان کرد: یکشنبه آینده در بیست‌ویکمین هفته این پویش طرح‌های آبرسانی روستایی در سراسر کشور و استان بوشهر افتتاح می‌شود.

حمزه پور با اشاره به افتتاح پروژه های آبرسانی روستایی استان بوشهر خاطرنشان کرد: 3 پروژه آبرسانی روستایی در شهرستان‌‌های دشتی و دشتستان شامل آب‌شیرین‌کن لاور ساحلی، آبرسانی و تامین آب روستای فاریاب و دهرود سفلی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

حمزه‌پور اعتبار اجرای این پروژه‌ها را ۱۱۴ میلیارد و‌۲۰۰ میلیون ریال دانست و تصریح کرد: با افتتاح  این پروژه‌ها 6 هزار و 500 نفر  از آب آشامیدنی سالم برخوردار می‌شوند.

وی به پروژه آب شیرین‌کن نوار ساحلی دشتی پرداخت و افزود:یکی از مهم‌ترین این طرح‌ها بهره‌برداری از سایت آب‌شیرین کن 600 مترمکعبی نوار ساحلی دشتی می‌باشد که با بهره برداری از این پروژه به 4 روستای زیارت ساحلی,گلستان,کبگان و لاور ساحلی آبرسانی می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب  و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به بهره برداری از شبکه آبرسانی و تامین آب شرب روستاهای دهرود سفلی وفاریاب خاطرنشان کرد:این روستاها در شهرستان دشتستان قرار دارند که با افتتاح 2 پروژه آبرسانی یاد شده مشکل دیرینه ساکنان این روستاها برطرف می‌شود.

حمزه‌پور تصریح کرد: در پویش آبرسانی#هرهفته_الف_ب_ايران همزمان طرح‌های آبرسانی در سراسرکشور  در 400 روستا با جمعیت 281 هزار نفر و سرمایه‌گذاری 379 میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

[کد خبر:AJ33778]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب