مشکلات مالی و مدیریتی پارس جنوبی به نظر می‌رسد نمی‌خواهد پایان یابد و اکنون طلایی‌پوشان جمی وارد ماجرای نگران کننده دیگری شده‌اند.

به گزارش آینه جم"، در شرایطی که بعد از اعلام ستاد مبارزه با کرونا برای شروع دوباره رقابت‌ها، جنب و جوش در بین تیم‌های لیگ برتری برای آماده سازی به بالاترین حد خود رسیده و با برنامه ریزی برای تمرینات مواجه هستند، اوضاع در جم و تیم پارس جنوبی چندان مساعد به نظر نمی‌رسد.

طلایی پوشان که در هفته‌های پایانی قبل از تعطیلی لیگ به نتایج خوبی دست یافته بودند و در مسیر بقا و کسب نتیجه قرار داشتند، اکنون باید با دلواپسی بزرگ در انتظار آینده باشند. آینده‌ای که البته چندان از سوی مدیریت باشگاه و مدیریت منطقه ویژه جدی گرفته نمی‌شود و با برداشتن چتر حمایتی هواداران این تیم نگران آینده تیم محبوب خود هستند که با تلاش زیادی موفق شده بود جواز صعود به لیگ برتر را به دست بیاورد و طی همین مدت کوتاه نیز ستاره‌های خوبی را از جنوب به فوتبال ایران معرفی کرد.

در این رابطه گفته می‌شود بعد از اعلام مسوولان برای شروع دوباره رقابت‌ها، هیچ تلاشی از سوی مدیران تیم برای آماده سازی پارس جنوبی تدارک دیده نشده و حتی بلیت حضور در محل تمرین، دریافت زمین تمرین و البته انجام تست‌های مربوطه ضد کرونا برای شروع در نظر گرفته نشده است. موضوعی که باعث ناراحتی بازیکنان و دلسردی آنها با توجه به بیخیالی مدیران تیم شده است.

طی روزهای اخیر نیز پارس جنوبی درگیر حواشی مالی و مدیریتی فراوانی بوده که از جمله آن می‌توان به تهدید صاحبخانه مگنو باتیستا، هافبک برزیلی این تیم برای تخلیه منزلش در روزهایی که باشگاه حتی موفق به تامین مخارج عمل جراحی رباط صلیبی‌اش نشده نیز اشاره کرد.

مرادی که بعد از قبول مدیرعاملی این باشگاه به شدت زیر تیغ انتقادات قرار دارد و برخلاف وعده‌هایش نتوانسته شرایط لازم را برای این تیم لیگ برتری فراهم آورد، اکنون نیز با عدم تامین بلیت‌ بازیکنان و شروع تمرینات، تیم را در مسیر سقوط آزاد به لیگ آزادگان قرار داده و باید دید واکنش مدیران منطقه ویژه به این شرایط چگونه خواهد بود.

از دیگر شایعات مطرح شده درباره طلایی‌پوشان جمی مربوط به نارضایتی کادرفنی از شرایط موجود است. تیم هدایت پارس جنوبی با حضور هومن افاضلی که توانسته بود در طی هفته‌های حضور روی نیمکت آنها به نتایج خوبی دست یابند و حتی در هفته پایانی قبل از تعطیلات با پیروزی مقابل تیم مدعی تراکتور، خطر سقوط را از خود دور کنند، اکنون با شایعاتی در خصوص استعفای احتمالی در گلایه بابت مشکلات موجود قرار دارند. اتفاقی که می‌تواند شرایط را برای آنها در ادامه فصل پرفشار و طی 9 بازی باقیمانده سخت‌تر نیز کند.

[کد خبر:AJ32654]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب