آینه جم؛ رئیس شورای اسلامی شهر جم گفت: به پاس تجلیل از مقام والا و شامخ سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی مجتمع بزرگ فرهنگی و هنری در حال ساخت شهرداری جم بنام این شهید گرانقدر نام‌گذاری شد.

مجتمع فرهنگی و هنری جم به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نام‌گذاری شد

 عبدالحسین اکسیر در گفت‌وگو با آینه جم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» و دیگر همرزمان شهیدش، اظهار داشت: به‌ منظور ترویج فرهنگ مقاومت و شهادت و زنده نگهداشتن یاد و خاطره این بزرگ‌مرد عرصه مقاومت، و با موافقت همکارانم در شورای اسلامی شهرجم فرهنگسرای در حال ساخت شهر جم را به نام «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» نام‌گذاری می‌کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهرجم افزود: این کوچک‌ترین اقدامی است که ما برای پاسداشت یاد و نام آن سرباز جان برکف و به واقع ایثارگر وطن برداشتیم تا همواره در یاد و خاطره نسل کنونی و آینده میهن اسلامی باقی بماند.

وی بیان کرد: مجتمع فرهنگی و هنری شهر جم  با هدف توسعه فراگیر و تقویت زیر ساخت‌های فرهنگی و هنری در کنار توسعه فعالیت‌های فرهنگی در شهر جم احداث می‌شود.

اکسیر تصریح کرد: این مجتمع  با زیر بنای ٣٧٠٠ هزار متر مربع در دو طبقه ساخته می‌شود و در طرح آن احداث سالن آمفی تئاتر با گنجایش هفتصد نفر ، بخش اداری و آموزشی ، دفتر انجمن‌های هنری و محوطه‌سازی و فضاهای تفریحی پیش‌بینی شده است که با اعتباری بالغ بر ٢٠ میلیارد تومان تجهیز و به بهره‌برداری می‌رسد.

[کد خبر:AJ31042]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

طبیعت بهاری قزوین/تصاویر

طبیعت بهاری قزوین/تصاویر

طبیعت بهاری قزوین

طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

 طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

دست‌های خالی دریا/تصاویر

دست‌های خالی دریا/تصاویر

دست‌های خالی دریا

جدیدترین مطالب