کاپیتان پارس جنوبی جم می گوید مشکلات مالی تیمش ادامه دارد و مسئولان هم فقط وعده می دهند.

به گزارش " آینه جم"، تیم پارس جنوبی جم روز گذشته در مصاف با شاهین در دربی استان بوشهر به تساوی یک بر یک رسید. محمد نوری کاپیتان پارسی ها درباره این مسابقه عنوان کرد: بازی دو نیمه متفاوت داشت. آنها در نیمه اول بهتر کار کردند اما در نیمه دوم سوار بر بازی بودیم وموقعیت های زیادی نیز به دست آوریم. فکر می کنم بی دقت بودیم وگرنه می توانستیم 3 امتیاز را بگیریم. واقعا حیف شد که بازی مساوی شد.


وی درباره مشکلات مالی پارس جنوبی تاکید کرد: این مشکلات انگار حل شدنی نیستند. هم ما و هم شاهین دو تیم از یک استان مشکل مالی داریم. متاسفانه حمایت مسئولان هم فقط در حد شعار و وعده و وعید است. ما در عمل هیچ چیز نمی بینیم. مسئولان استان بوشهر و شهرستان جم مدام مصاحبه می کنند و دم از حمایت می زنند اما وقتی پای اجرا می رسد، خودشان را کنار می کشند. این وسط اعصاب خردی اش برای هواداران می ماند. جالب هم هست که دو تیم یک استان مشکل دارند.


کاپیتان پارس جنوبی درباره اینکه بعد از گل عدد 5 نشان داد و همین مساله تنش زا شد، تاکید کرد: من پنجمین گلم در لیگ برتر را به ثمر رساندم و به همین خاطر عدد 5 نشان دادم. این موضوع اصلا ربطی به پرسپولیس نداشت. همه ما را می شناسند و می دانند که من اهل این کارها و کری خوانی ها نیستم. اصلا یادم نبود که پرسپولیس به شاهین پنج گل زده است و آن عدد 5 هم برای پنجمین گل فصل خودم بود.


نوری درباره صحنه پنالتی پارس جنوبی که به نظر می رسد دو ضرب توپ را زده است، تاکید کرد: من واقعا نفهمیدم چه شد. سر صحنه پنالتی پایم لیز خورد. اصلا می خواستم سمت مخالف دروازه بان بزنم اما نمی دانم چرا توپ وسط دروازه رفت. خداراشکر که گل شد.

 

[کد خبر:AJ30382]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

طبیعت بهاری قزوین/تصاویر

طبیعت بهاری قزوین/تصاویر

طبیعت بهاری قزوین

طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

 طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

دست‌های خالی دریا/تصاویر

دست‌های خالی دریا/تصاویر

دست‌های خالی دریا

جدیدترین مطالب