آینه جم: دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: دستگاه قضایی با متخلفانی که اقدام به تخریب اموال عمومی می‌کنند برخوردی قاطع خواهد داشت.

به گزارش «آینه جم»؛ علی حسن‌پور در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: در روزهای اخیر و به دنبال اصلاح قیمت بنزین شاهد برخی اعتراض‌ها بودیم و در این بین برخی از افراد با سوءاستفاده از این فضا اقدام به اغتشاش کردند.

وی با تاکید بر اینکه مسیر مردم و سودجویان از هم جدا است و مردم باید هوشیار باشند، اضافه کرد: دستگاه قضایی با متخلفانی که اقدام به تخریب اموال عمومی می‌کنند برخوردی قاطع خواهد داشت.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر تصریح کرد:‌ تخریب اموال و اماکن عمومی از جمله بانک‌ها، دستگاه‌های خودپرداز، تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اخلال در نظم عمومی جرم است و با برخورد قاطع روبرو خواهد شد.

شناسایی اخلال‌گران

وی خواستار پرهیز از ضربه‌زدن و تخریب اموال عمومی شد و اضافه کرد: دستگاه انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی استان بوشهر نسبت به شناسایی اخلال‌گران اقدام کرده است و به زودی این افراد جلب می‌شوند.

حسن‌پور با بیان اینکه مردم باید مسیر خود را از خرابکاران جدا کنند، ادامه داد: دستگاه قضایی برخوردی قاطع با اعمال مجرمانه این افراد خواهد داشت.

[کد خبر:AJ30171]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

برداشت گل نرگس در بهبهان

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

جدیدترین مطالب