اینه جم: خبر می رسد پس از حدود 7 ماه قرار است فرماندار دشتستان منصوب و تکلیف نماینده ارشد دولت در بزرگترین شهرستان استان مشخص شود.

به گزارش «آینه جم»؛ این فرمانداری از 25 بهمن ماه سال گذشته با انتصاب ارسلان زارع به معاونت سیاسی استانداری گیلان (که منجر به استانداری وی شد) بصورت سرپرستی اداره می شود.

ماه گذشته معاون سیاسی استانداری بوشهر از معرفی محمدجواد لقمان زاده سرپرست کنونی فرمانداری دشتستان به وزارت کشور جهت تصدی فرمانداری خبر داده بود، اما حکم وی به امضای وزیر کشور نرسید.

حالا خبر می رسد فتح الله نوروزی فرماندار کنگان قرار است به دشتستان برود تا پس از حدود 7 ماه، این فرمانداری تعیین تکلیف گردد. نوروزی از فرهنگیان گناوه است که در دولت روحانی معاون سیاسی فرمانداری گناوه و سپس فرماندار جم و کنگان شد.

همچنین قرار است سید علی پاک نژاد فرماندار گناوه نیز جایگزین نوروزی در کنگان شود.

از غلامرضا مهرجو فرماندار سابق دشتی نیز به عنوان فرماندار جدید گناوه یاد می شود. مهرجو در دوره استانداری تبادار در فارس، از فرمانداری دشتی به مدیر حوزه استاندار فارس و سپس مدیرکل امور اتباع خارجه این استان رفت.

همچنین طی حکمی از سوی مصطفی سالاری مدیرعامل تامین اجتماعی، عادل دهدشتی از مدیرکلی دفتر سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر به مدیر فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی منتقل شد. دهدشتی در دوره استانداری سالاری در شرایطی که 31 ساله بود، معاون سیاسی فرمانداری دشتستان شد و پس از آن فرماندار تنگستان گردید.

از حمزه اعتماد به عنوان مدیرکل جدید سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر یاد می شود. اعتماد فرماندار سابق دیر و مدیرکل کنونی دفتر پدافند غیرعامل استانداری است.

با توجه به اینکه در اسفندماه سالجاری انتخابات مجلس یازدهم برگزار خواهد شد و نام نویسی از داوطلبان نیز در آذرماه کلید می خورد، به نظر می رسد با این انتصابات، ترکیب مجریان انتخابات در استان مشخص گردیده است.

[کد خبر:AJ29424]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

جدیدترین مطالب