آینه جم: مدیرعامل تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: این تیم اردوی پیش فصل خود را به مدت ۱۰ روز در سرعین استان اردبیل برگزار می کند.

به گزارش «آینه جم»؛ بهرام رضائیان افزود: این اردو پس از شروع تمرینات در جم از روز دهم آغاز می‌شود که در جریان این اردو چند بازی تدارکاتی نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی یادآورشد: تیم فوتبال پارس جنوبی جم بعد از شروع تمرینات خود در تاریخ اول تیرماه اردوی تدارکاتی ۱۰ روزه‌ای را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

وی بیان کرد: سرمربی پارس جنوبی و دستیارانش نیز روز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه از فوتبالیست‌های با استعداد بومی تست گیری می‌کنند.

رضائیان ادامه داد: این تست گیری از ساعت ۱۸:۳۰ روز دوشنبه ۲۷ خردادماه جاری در زمین چمن مصنوعی روستای شیرینو برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: بر اساس اعلام سرمربی پارس جنوبی همه فوتبالیست‌هایی که سن آنها بین ۲۰ تا ۳۰ سال است می‌توانند در این مرحله از تست گیری شرکت کنند.

رضائیان یادآور شد: هر بازیکنی بتواند نظر مساعد فراز کمالوند را جلب کند، برای حضور در فهرست بازیکنان پارس جنوبی جم در لیگ نوزدهم انتخاب خواهد شد.

وی گفت: مرتضی اسدی نیز به عنوان دستیار اول کمالوند در پارس جنوبی انتخاب شده که سابقه بازی در تیم‌های تراکتورسازی، گسترش فولاد و نفت آبادان را در کارنامه دارد.

رضائیان ادامه داد: اسدی مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران در تیم‌های متعددی زیر نظر فراز کمالوند به عنوان بازیکن و مربی کار کرده است.
منبع:ایرنا

[کد خبر:AJ28640]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

برداشت گل نرگس در بهبهان

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

جدیدترین مطالب