مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی ابراز علاقه کرد که قرارداد مهدی تارتار تمدید شود.

به گزارش آینه جم، تیم پارس جنوبی جم در لیگ هجدهم مشکلات فراوانی را تجربه کرد؛ مشکلات مالی موجود در باشگاه در نیم فصل دوم بارها باعث تعطیلی تمرینات توسط بازیکنان و اعتصاب شد و از این رو این تیم در نهایت با رتبه دوازدهمی به کار خود پایان داد. در چنین شرایطی بعد از استعفای عبدالرحیم خطیب سرپرست تیم، شایعاتی درباره جدایی تعداد زیادی از بازیکنان پارس جنوبی و مهدی تارتار به گوش می رسد.


بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در این باره به باشگاه خبرنگاران گفته است: «خطیب ۳ سال در کنار پارس جنوبی بود. این را باید بگویم که شرایط مالی تیم را همه دیدند و لمس کردند. مشکلات به حدی بود که همه می‌خواستیم لیگ تمام شود. از من و تارتار گرفته تا خطیب که سرپرست تیم بود. خطیب دیروز استعفا داد، ولی هنوز استعفای او را قبول نکرده ام.»


وی افزود: «از ابتدای فصل تا امروز فقط مبلغی حدود ۴ میلیارد در تیم ما هزینه شده که این یعنی کمترین هزینه در بین تیم‌های لیگ برتری در لیگ هجدهم. در این شرایط دوست داریم آقای تارتار را برای فصل آینده نیز در تیم خود نگه داریم. او با وجود همه مشکلات کنار تیم ماند و زحمات زیادی کشید. هرچند که مشکلات مالی بحث تمدید قرارداد با تارتار و بازیکنان مطرح را دشوار کرده است.»

[کد خبر:AJ28365]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

  آینه جم؛ گزارش تصویری...

حضور متفاوتِ طلبه ها در سواحل گیلان/تصاویر

حضور متفاوتِ طلبه ها در سواحل گیلان/تصاویر

حضور متفاوتِ طلبه ها در سواحل گیلان

 روز دریای خزر

روز دریای خزر

روز دریای خزر

جدیدترین مطالب