آینه جم:  شهردار جم گفت: چهار پارکینگ در اطراف ورزشگاه و پخش زنده بازی پارس جنوبی جم و پرسپولیس از تلویزیون شهری تدارک دیده‌ایم.
به گزارش آینه  جم، صدرالله حیدری با بیان اینکه مجموعه شهرداری تمهیدات لازم برای میزبانی دیدار پارس جنوبی و پرسپولیس تهران اندیشیده است، اظهار داشت: برنامه‌ریزی لازم برای رفع نواقصات اطراف ورزشگاه و ارائه خدمات مطلوب به تماشاگران هر دو تیم صورت گرفته است.
شهردار جم افزود: میدان محمدعلی خان پریشان جمی که جنب ورشگاه تختی  قرار دارد تا روز قبل از بازی ساماندهی خواهد شد تا در رفت و آمد وسایل نقلیه مشکلی ایجاد نشود.
وی از نصب تلویزیون بزرگ در اطراف ورزشگاه خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت کم ورزشگاه تختی پیش‌بینی می‌شود عده‌ای از تماشاگران موفق به حضور در ورزشگاه نشوند به همین خاطر جهت رفاه حال این عزیزان یک دستگاه تلویزیون شهری بزرگ در کنار ورزشگاه جهت مشاهده این دیدار تعبیه خواهد شد.
حیدری افزود: همچنین این مسابقه مهم لیگ برتر از طریق تلویزیون شهری پارک تپه‌ای چگاسه نیز به صورت زنده پخش می‌شود.
وی با بیان اینکه در روز بازی مشکل پارک وسائل نقلیه نداریم، اظهار داشت: خوشبختانه چهار پارکینگ جهت رفاه حال تماشاگرانی که از راه دور به شهرستان جم می‌آیند در اطراف ورزشگاه تدارک دیده شده است.
شهردار جم خاطرنشان شد: ایجاد ایستگاه صلواتی بعد از اذان مغرب و عشاء، تأمین آب شرب خنک ورزشگاه، نصب پرچم و بنرهای حمایت از پارس جم در اطراف ورزشگاه از دیگر اقدامات مجموعه شهرداری جم می‌باشد.
وی ابراز امیدواری کرد که شهرداری جم بتواند روز خوبی را برای تماشاگران رقم بزند و هواداران دو تیم در رفاه و آسایش به تماشای این مسابقه حساس بپردازند./ فارس
[کد خبر:AJ28307]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب