آینه جم : فرمانده انتظامي استان گفت: فردي كه پس از قتل زنی در یکی از روستاهای بوشهر، جسدش را در جاده اي اطراف شهر دلوار رها كرده بود كمتر از 24 ساعت شناسايي و دستگير شد.

به گزارش « آینه جم »؛ سردار خليل واعظي اظهار داشت:سه شنبه 26 فروردين ماه خبر مفقودي خانمي 41 ساله به كلانتري تنگك بوشهر اعلام شد و يك روز بعد جسد اين مفقودي در حاليكه سوخته بود در يكي از جاده هاي اطراف شهر دلوار كشف شد.

وی گفت: با تلاش هاي كارآگاهان جرايم جنايي پليس آگاهي استان و جمع آوري ادله هاي مستند، فردي كه با خانواده مقتول داراي ارتباط خانوادگي بود به عنوان متهم شناسایی و دستگير شد.

این مقام انتظامی بيان كرد: اين متهم با سوء استفاده از اعتماد بين دو خانواده به قصد سرقت طلاهاي مقتول وي را در منزلش خفه و پس از سوزاندن جسد، به منظور پنهان كردن سرنخ هاي احتمالي كشف حادثه، آن را در جاده هاي اطراف دلوار رها كرده بود.

سردار واعظی با بيان اينكه منزل قاتل و مقتول در يكي از محله های شهر بوشهر و نزديك به هم قرار دارد تصريح كرد: با اعتراف متهم به بزه ارتكابي، طلاهاي مسروقه از منزلش كشف و خودروی مورد استفاده وی توقيف شد.

فرمانده انتظامي استان بوشهر همچنين خصوص كشف جسد نيمه جان يك خانم ديگر در شهر دلوار اظهار داشت: اين خانم همچنان در مركز درماني تحت مداوا است و وضعيت وي خوشبختانه رو به بهبود است و برابر بررسي هاي پليس هيچ عامل دومي در اين حادثه نقش نداشته است .

سردار واعظي با تشكر از خويشتنداري مردم و رسانه ها در مواجهه با حواث انتظامي به شهروندان توصيه كرد: در ارتباطات خانوادگي و انتخاب دوستان خانوادگي با نهايت دقت و هوشياري عمل كند و به افرادي كه شناخت كافي ندارند به راحتي اعتماد نكنند.

[کد خبر:AJ28107]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

  آینه جم؛ گزارش تصویری...

حضور متفاوتِ طلبه ها در سواحل گیلان/تصاویر

حضور متفاوتِ طلبه ها در سواحل گیلان/تصاویر

حضور متفاوتِ طلبه ها در سواحل گیلان

 روز دریای خزر

روز دریای خزر

روز دریای خزر

جدیدترین مطالب