00000000000000000000000000000000000000001355802.jpg

 

 

آینه جم: سرمربی و سرپرست تیم پارس جنوبی جم از بازیکنان این تیم خداحافظی و اعلام کرد تا زمان حل نشدن مشکلات مالی به این تیم برنمی‌گردد.

به گزارش "آینه جم"، اعضای تیم پارس جنوبی جم بعد از دیدار مقابل فولاد خوزستان در هفته شانزدهم و کسب تساوی بدون گل، قرار بود صبح امروز به تهران برگردند و تمرینات خود را برای دیدار با نفت مسجدسلیمان دنبال کنند. به دلیل مشکلات مالی اما این امر محقق نشد و همه چیز به پرواز عصر موکول شد که حالا مشخص شده اعضای تیم نمی‌توانند عصر امروز هم به تهران برگردند.

در واکنش به این موضوع و ادامه مشکلات مالی باشگاه پارس جنوبی، مهدی تارتار سرمربی این تیم به اتفاق عبدالرحیم خطیب سرپرست امروز از بازیکنان تیم خداحافظی کردند. تارتار همچنین به صورت شخصی راهی فرودگاه عسلویه شد تا به تهران برگردد.

گفتنی است؛‌تیم پارس جنوبی جم تنها تیم لیگ برتری جنوب کشور با هواداران پرشمار ،  با وجود مشکلات مالی فراوان نتایج خوبی کسب کرده است. از این رو با توجه به ادامه مشکلات مالی و خداحافظی امروز مهدی تارتار مشخص نیست سرنوشت تیم در فاصله یک هفته تا دیدار با نفت مسجدسلیمان چه خواهد شد. باید منتظر ماند و فهمید در این باره چه اتفاقاتی رخ می دهد.

 

خداحافظی غیرمنتظره آقای سرمربی از جنوب

سرمربی پارس جنوبی ضمن خداحافظی از هواداران این تیم اعلام کرد تا زمانی که مشکلات مالی حل نشود، دیگر به جم برنمی‌گردد.

مهدی تارتار در گفت و گو با  ورزش3  درباره مشکلات مالی باشگاه پارس جنوبی و خداحافظی‌اش از بازیکنان این تیم تاکید کرد: من واقعا دیگر خسته‌ شده‌ام. از اول فصل مدام دارم به بازیکنانم دروغ می‌گویم. مگر من چقدر صبر دارم؟ واقعا نمی‌توانم هم تمرکزم روی مسائل فنی تیم باشد و هم بابت مسائل مالی به بازیکنان پاسخ بدهم. بازیکن من ذهنش بهم ریخته و درست نیست بیشتر از این آنها را اذیت کنم. دیگر کارد به استخوانم رسیده است؛ تا کی به بازیکنان بگویم به خاطر من چیزی نگویید و مسائل را نادیده بگیرید.


وی درباره اتفاقی که امروز در شهرستان جم افتاد،‌ بیان کرد:‌ ما دیروز یک بازی خوب مقابل فولاد انجام دادیم و قرار بود که صبح امروز با پرواز به تهران برگردیم اما گفتند پرواز جا ندارد و ساعت 16 امروز به تهران برمی‌گردیم. وقتی جلوی در خوابگاه جمع شدیم تا به فرودگاه برویم، متوجه شدیم که به دلیل مسائل مالی پروازی گرفته نشده و تیم بلاتکلیف مانده است. از این دست مسائل در تیم‌مان کم نداریم. به همین خاطر من دیگر نمی‌توانم طاقت بیاورم. با بازیکنان خداحافظی کردم و شخصا به تهران برمی‌گردم.


تارتار در بخش دیگری از حرف‌هایش عنوان کرد: ما با ماندن در شهرستان جم مشکلی نداریم، اما باید از نظر سخت‌افزاری و امکانات مشکلات این شهر حل شود. ما می‌خواهیم به تهران بیاییم تا تمرینات‌مان مثل روز قبل از بازی با فولاد خوزستان در چمن مصنوعی برگزار نشود. وگرنه از خدایمان است که در جم کنار هواداران خوبمان بمانیم و تمرین کنیم. واقعیت این است که در جم امکانات زیر ساختی لازم مهیا نیست و تنها دلیلی که به تهران سفر می‌کنیم همین است.


سرمربی پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال دارد به تیم برگردد، تاکید کرد:‌من تا زمانی مشکلات مالی باشگاه حل نشود، برنمی‌گردم. دیگر ادامه دادن در این شرایط درست نیست. وجدانم راحت است که هرچه در توان داشتم گذاشتم و با تمام وجودم برای این تیم کار کردم. من پارس جنوبی را مثل بچه‌ام دوست داشته و دارم اما نمی‌توانم دیگر در چشم بازیکنانم نگاه کنم.


تارتار همچنین گفت: از مجموعه پارس جنوبی تشکر می‌کنم که در این چند سال اعتماد کردند. از مردم خوب استان بوشهر و شهرستان جم و به ویژه هواداران خوب پارس جنوبی هم ممنونم که همیشه حمایتم کردند. بسیار خوشحالم که چند سال کنارشان بودم و الطاف آنها هیچ‌وقت از ذهن من پاک نمی‌شود.

ورزش3

[کد خبر:AJ27394]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب