01295162.jpg

آینه جم :  طبق خبرهای منتشره، روز گذشته و در حاشیه دیدار تیم های پارس جنوبی جم و پدیده مشهد، درگیری ای میان تعدادی از هواداران و ماموران یگان ویژه نیروی انتظامی در یکی از ورودی های ورزشگاه تختی جم رخ داده است.

 
به نوشته کانال تلگرامی آوای بوشهر ؛بازرس ویژه اتاق اصناف جم که با کارت ویژه ورود قصد ورود به ورزشگاه و نظارت بر اغذیه فروشی های سیار در ورزشگاه داشته از کسانی است که توسط یگان ویژه حین ورود به ورزشگاه مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.
 
رئیس اتاق اصناف جم در گفتگو با خبرنگار آوای بوشهر با تایید خبر گفت: متاسفانه برخورد نامناسبی با بازرس ویژه اتاق اصناف در روز بازی پارس جم و پدیده مشهد انجام شده در حالی که وی بر اساس تفاهم نامه میان هیات فوتبال و اتاق اصناف وظیفه نظارت بر اغذیه فروشی های سیار ورزشگاه را بر عهده داشته است.
 
 
علی خطیب با تاکید بر اینکه از طریق نهادهای نظارتی پیگیر برخورد انجام شده با بازرس اتاق اصناف هستیم اظهار داشت: با توجه به شرایط پیش آمده و نگرانی برای تامین امنیت پرسنل، همکاری با هیات فوتبال جم را تعلیق می کنیم.

 

**پلیس استان بوشهر خبر منتشر شده درباره ضرب و شتم 2 هوادار پارس جنوبی جم را تکذیب کرد**

به گزارش«آینه جم»؛ تکذیب ضرب و شتم دو هوادار پارس جنوبی ؛در پی انتشار خبری در فضای مجازی با مضمون ضرب و شتم دو نفر از هواداران تیم فوتبال پارس جنوبی جم به دست ماموران یگان ویژه در بازی روز گذشته این تیم با پدیده مشهد، فرمانده پلیس یگان ویژه استان بوشهر با تکذیب این موضوع اعلام کرد: عصر جمعه ۶ مهر، در جریان برگزاری مسابقه فوتبال لیگ برتر،  بین تیم‌های پارس جنوبی جم و پدیده مشهد، دو نفر از تماشاگران به منظور ورود غیر مجاز به ورزشگاه با ایجاد جنجال و جوسازی و اخلال در نظم ورودی ورزشگاه قصد مزاحمت برای سایر تماشاگران را داشتند.

وی گفت: ماموران مسوول تامین نظم و امنیت ورزشگاه تذکرات لازم را ارائه و این افراد را به آرامش دعوت کردند.

فرمانده یگان ویژه استان بوشهر ضمن رد هرگونه ضرب و شتم و برخورد همراه با خشونت گفت: اقدامات قانونی و تدابیر لازم برای هرچه بهتر برگزار شدن این مسابقه صورت گرفت و این بازی بدون هیچ گونه مورد خاصی پایان پذیرفت.

[کد خبر:AJ26007]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

تولد اولین بچه گوزن سال ۹۸ در ساری/تصاویر

تولد اولین بچه گوزن سال ۹۸ در ساری/تصاویر

تولد اولین بچه گوزن سال ۹۸ در ساری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

جدیدترین مطالب