آينه جم؛ پارس جنوبی جم  بعد از دومین تساوی در دوربرگشت رقابت های لیگ برتر از امروز برای بازی دشوار روز جمعه برابر صنعت نفت در آبادان استارت می زند.

به گزارش آينه جم به نقل از ورزش 3؛  پارس جنوبی برای ماندن در کورس مدعیان باید از جدال سخت هفته نوزدهم برابر نفت آبادان دست پر بیرون بیاید. این تیم در هفته هجدهم در جم و در برابر سپاهان به مساوی رسید. علی دشتی وینگر راست و یکی از بهترین گلزنان این تیم در این فصل رقابت ها درباره بازی سپاهان گفت:« بازی خوبی مقابل سپاهان انجام دادیم. نیمه اول بازی خیلی بسته بود اما ما یکی دو موقعیت روی ضربات ایستگاهی داشتیم که تبدیل به گل نکردیم. در نیمه دوم بازی یک گله شده و دست ما بود اما چند توپ را که در شش قدم نصیبمان شد را از دست دادیم.»


او درباره این موضوع که مهاجمان این تیم کم گل می زنند گفت:« ما سومین تیم از نظر گل زده در لیگ هستیم و آمار گلزنی خوبی داریم. این را هم باید بگویم در تیم ما چیزی به اسم مهاجم نداریم و همه در دفاع و حمله حضور دارند و تلاش می کنند.» دشتی اضافه کرد:« میزان دوندگی مهاجمان خیلی بالا است ضمن این که ما در مجموع تیم دونده ای داریم. آماری که کادرفنی داده اند نشان می دهد که بازیکنان تیم ما در کل و در هر بازی 10 تا 11 کیلومتر می دوند و به نظرم این آمار خیلی خوبی است.»


وینگر راست پارس جنوبی اضافه کرد:« ما تیم خیلی خوبی هستیم اما در این بازی های اخیر بدشانسی آوردیم و می توانستیم پیکان، سپاهان و حتی گسترش را ببریم.» شماره 7 پارس جنوبی با اشاره به بازی هفته نوزدهم برابر صنعت نفت آبادان گفت:« بازی روز جمعه یک بازی خارج از خانه و سخت است. صنعت نفت تیم بسیار خوبی است اما با احترامی که برایشان قائل هستیم برای سه امتیاز به میدان می رویم.» او درباره وضعیت خودش و دیگر بازیکنان تیم هم قبل از این بازی گفت:« خودم شرایط خوبی دارم و اگر مربیان صلاح بدانند بازی می کنند. امیدوارم در این بازی گل بزنم و پاس گل بدهم. وضعیت کلی تیم خوب است. محرومان تیم به این بازی می رسند. ما بازیکنان خوبی در نیم فصل مثل روح الله سیف اللهی و شهرام گودرزی را هم گرفته ایم که می توانند به تیممان کمک زیادی بکنند.»


او درباره رقابتی که با حضور دو هافبک کناری و به خصوص روح الله سیف اللهی که هم پست او به حساب می آید در این تیم به وجود آمده گفت:« فوتبال بازی رقابت است و امیدوارم هرکسی بازی می کند بتواند به تیم کمک کند. من مشکلی با رقابت با سیف اللهی ندارم. » دشتی در پایان در رابطه با هک شدن اینستاگرامش گفت:« بله اینستاگرامم هک شده بود اما با کمک یکی از دوستانم توانستیم آنرا برگردانیم.»

[کد خبر:AJ23731]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز

جدیدترین مطالب