آینه جم، گردهمایی بزرگ طلاب و روحانیت استان بوشهر در راستای تبیین و ارائه راهکارهای تحقق بیانیه مقام معظم رهبری در راستای گام دوم برگزار شد.

آینه جم: مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به تصویب قیمت گوشت مرغ به کیلوگرم ۱۱هزار و ۵۰۰ تومان گفت: در این راستا ۴۵ تن گوشت مرغ با قیمت مصوب وارد بازار استان بوشهر شده است.

https://static.farakav.com/files/pictures/thumb/01335936.jpg

آینه جم،مهدی تارتار گفت: برنامه ریزی در فوتبال ایران به شکلی است که تیم های کوچک در حقشان اجحاف می شود و بیشتر به نفع تیم های بزرگ است.

به گزارش آینه جم، آخرین تمرین پارس جنوبی جم قبل از رویارویی با استقلال تهران در هفته نوزدهم لیگ برتر عصر امروز در ورزشگاه تهرانسر تهران برگزار شد. در تمرین امروز بازیکنان پارس جنوبی با روحیه‌ای بالا کارشان را برای دیدار با استقلال انجام دادند و زیر نظر مهدی تارتار آخرین تاکتیک‌های خود را مرور کردند.

آینه جم: رییس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: فردی که با جعل عنوان از دستگاه‌های اجرایی اقدام به ۶ فقره کلاهبرداری برای پرداخت وام از شهروندان بوشهری کرده بود دستگیر شد.

آینه جم: بزرگترین سالن اجتماعات مرکز استان بوشهر در مدت 3 ماه تکمیل شده و در آستانه بهره برداری قرار گرفته است.

آینه جم: خانم باقری می‌گوید بازیکن استقلال در جلسه روز گذشته بار دیگر تاکید کرد پشت فرمان نبوده است.

 

اینه جم: جلسه شورای اداری استان گیلان بعدازظهر شنبه 28 بهمن ماه به ریاست دکتر سالاری استاندار گیلان و با حضور معصومه ابتکار، معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده برگزار شد. در این جلسه ارسلان زارع به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان معرفی و رسما کار خود را در این استان آغاز کرد.

آینه جم: بررسی‌ها نشان می‌دهد با وجود ادعای اخیر وزارت ارتباطات مبنی بر کنترل پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم، ارسال این پیامک‌ها همچنان ادامه دارد.

آینه جم: پلیس فتای ناجا از شهروندان خواست فریب پیامک جعلی «ثبت اطلاعات کارتی در سامانه سهام عدالت به همراه 500 هزار تومان عیدی سال نو» را نخورند.

اینه جم - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: گوشت مرغ به قیمت هر کیلوگرم ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در استان بوشهر در مراکز گوناگون استان توزیع می‌شود.

 

 

آینه  جم: این روزها با نزدیک شدن به همایش روز جم، حال و هوای خاصی بر فضای فرهنگی شهرستان جم حاکم است. با انتشار فراخوان جایزه شعر جم که گویا بزرگترین رویداد ادبی سطح استان بوشهر است و امسال فرا استانی برگزار می شود، شور و اشتیاق رسیدن به روز جم دوچندان و فعالین اجتماعی، فرهنگی و حتی سیاسی هم از هر دری در وصف آن سخن به میان می آورند.

 

 

اینه جم:آلودگی های ناشی از سوخت مواد هیدروکربنی، رهایش آب های تصفیه نشده در دریا و انتشار گازهای سمی و خطرناک تنها بخش کوچکی از آلودگی هایی است که کارکنان و مردم بومی منطقه را تحت تاثیر قرار داده و باعث انتشار آلودگی های زیست محیطی و بیماریهای بسیار خطرناکی شده است. علی رغم وعده ها و قول هایی که از سوی مسئولین داده شده؛ در عمل هیچ اقدام سازنده ای برای بهبود شرایط صورت نگرفته است. برطرف شدن این مشکل نیاز به همت جمعی و ایجاد پویش های مردمی دارد؛ شاید که بتوان سلامتی منطقه و کارمندان را ارتقاع بخشید./فارس

نساجی در روزی که برای کسب امتیاز به جم رفته بود در همان دقایق ابتدایی به دلیل اخراج بازیکنش ده نفره شد تا در نهایت بازی دشوار خارج از خانه با شکست همراه باشد.

 

http://boushehr.iribnews.ir/files/fa/news/1397/11/27/3188335_787.jpgآینه جم: استاندار بوشهر با صدور حکمی جواد لقمان‌زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دشتستان را به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان منصوب کرد.

آینه جم: با تلاش و اقدام به موقع ناجیان اداره کل بندر و دریانوردی استان بوشهر ، 6 خدمه لنج باری از مرگ نجات یافتند.

هافبک تیم نساجی مازندران با انجام یک خطای خطرناک در دقایق ابتدایی بازی از زمین مسابقه اخراج شد تا سریع ترین کارت قرمز لیگ را دریافت کرده باشد.

 آینه جم: رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر خبر داد: اورژانس هوایی بوشهر برای نجات دو جوان به پرواز در آمد.

گزارش تصویری

خلیج فارس مواج پس از بارش‌های زمستانه/تصاویر

خلیج فارس مواج پس از بارش‌های زمستانه/تصاویر

خلیج فارس مواج پس از بارش‌های...

شکوفه‌های بهاری درخت بادام/تصاویر

شکوفه‌های بهاری درخت بادام/تصاویر

شکوفه‌های بهاری درخت بادام

احیای روستای خالی از سکنه با پرورش شتر مرغ/تصاویر

احیای روستای خالی از سکنه با پرورش شتر مرغ/تصاویر

احیای روستای خالی از سکنه با پرورش شتر مرغ

جدیدترین مطالب