بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر همه ی مخاطبان عزیز. بار دیگر رسانه ی بوشهرنیوز با افقی منطقه ای، نگاهی ملی و رویکردی جهانی پا به عرصه خبر گذاشت.
حقیر سید محمد موسوی نژاد به عنوان صاحب امتیاز و مدیر مسئول این پایگاه خبری تحلیلی که با طی مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم، فرصت غنیمت دوباره ای برای خدمت رسانی در عرصه رسانه یافته ام، پس از خدای متعال، به همکاری دوستانه همه شما، که در واقع خبرنگاران و یاران افتخاری بوشهرنیوز هستید دل بسته ام.

 

 

 

آینه جم: نگاهی به ظرفیت‌های بی‌شمار اقتصادی و صنعتی استان بوشهر موید این نکته است که این استان برای یک کشور فرصت شغلی دارد و می‌توان از آن به عنوان نگین اشتغال و کارآفرینی یاد کرد.

 

 

آینه جم: مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر گفت: باید استعدادهای نابینایان در عرصه‌های گوناگون در راستای ایجاد اشتغال آنان مورد استفاده قرار بگیرد.

 

آینه جم : بخشدار بردخون گفت: وزش باد و بارش تگرگ به برخی از مزارع کشاورزی بردخون خسارت زد.

به گزارش آینه جم ؛ علی اخلاقی در بازدید از مزارع کشاورزی بخش بردخون در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروز ظهر با وزش باد و ایجاد گرد و غبار و بارش تگرگ برخی از محصولات کشاورزی در روستاها دچار خسارت شد.

آینه جم: بیست و سوم آذرماه 1395 به این موضوع اشاره کردیم که بخش ارم و شهر تنگ ارم دشتستان، از نبود امکانات بهداشتی و درمانی رنج می برد و همین کمبود امکانات، به یکی از دغدغه های اصلی اهالی شهر ور وستاهای این بخش تبدیل شده است؛ با این وجود، شهردار وقت تنگ ارم، برای درمانگاه جدید این شهر که از سوی بهداشت و درمان ساخته شده، نزدیک به یک میلیارد تومان عوارض تعیین کرده و همین میزان عوارض، مانع از افزایش امکانات و نیروی انسانی و درمانی برای بخش شده و در نتیجه درِ این درمانگاه، قفل مانده است.

 

 

آینه جم: گزارش سالانه ای که وزارت آموزش و پرورش اخیراً از میانگین نمرات دروس نهایی رشته های مختلف مقاطع متوسطه ارائه داده، بیانگر شاخص های ناامید کننده ای برای استان بوشهر است.

 

 

آینه جم: دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: متهم اصلی پرونده اختلاس در شرکت پخش فرآورده‌های نفتی دستگیر شد.

 
 
 
 
آینه جم:  موسی حمیدی صفت رئیس اداره بهزیستی شهرستان جم  اعم برنامه های اجرا شده هفته ملی کودک در اداره بهزیستی شهرستان جم را عنوان کرد: 

به گزارش آینه جم:: آیین استقبال از دو حافظ قرآن برازجانی، «ايمان شيخ» و «رضا علي نژاد» که نائل به کسب مقام عالي مسابقات كشوري حفظ قرآن در شهر اراک شده اند، با حضور امام جمعه و شهردار شهر برازجان ساعت 11 صبح روز یکشنبه 15 مهر ماه در ميدان شهيد گنجي برگزار گردید.

  • برخی زمزمه ها درباره احتمال معرفی اسماعیل تبادار به عنوان گزینه تصدی وزارت راه و شهرسازی مطرح شده است. براساس قانون منع بکارگیری بازنشستگان، وی بزودی استانداری فارس را ترک خواهد کرد. وزرا از این قانون مستثنی هستند. از سوابق تبادار استانداری های بوشهر، فارس و مدیرعاملی شرکت فرودگاههای کشور بوده است. مدتیست بحث استعفا یا تغییر آخوندی در وزارت راه جدی شده است.

 آینه جم : پس از کشمکش حدود یکساله، حکم شهردار مرکز استان از سوی وزیر کشور امضا شد.
 
به گزارش «آینه جم »؛ مهرزاد آسایش عضو شورای اسلامی شهر بوشهر این خبر را اعلام کرد و گفت: وزیر کشور حکم نورالدین امیری شهردار منتخب بوشهر را امضا کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر ، باتلاش و هوشیاری مامورین یگان حفاظت اداره کنگان نسبت به کشف و ضبط دو قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ و یک لاشه شکار کل وحشی از شکارچیان اقدام نمودند و متخلفین با تشکیل پرونده به دادسرای شهرستان کنگان معرفی شدند و حسب دستور مقام قضایی سلاح های مکشوفه توقیف میباشند.

https://bu.doe.ir/Portal/picture/?893989/1

آینه جم: رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی گفت: در بازدید کارشناس این شبکه از انبار کارخانه‌ای در اطراف شهر خورموج مرکزاین شهرستان 27 بشکه رب گوجه فرنگی فاسد به وزن چهار تن کشف شد.

آینه جم: به دنبال آلودگی ناشی از فعالیت صنایع مستقر در منطقه پارس جنوبی و اعتراضات یک فعال محیط زیست، نائب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، در نامه ای خطاب به معاونان وزارت بهداشت و محیط زیست، خواستار بررسی موضوع و ارائه توضیحات شد.

 

 

آینه جم: سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: یک قلاده پلنگ ایرانی در روستای شکرک شهرستان دشتستان با همکاری دوستداران محیط زیست به طبیعت بازگردانده شد.

 «آینه جم»:بتا گذشت دو ماه از تصویب لایحه مناطق آزاد، هنوز شورای نگهبان نظر رسمی خود را اعلام نکرده تا به گمانه زنی ها درباره رد آن دامن زده شود.

«آینه جم»:عذرا مهدوی کیا دو و میدانی کار گناوه‌ای نشان طلای دو ۱۵۰۰ متر رقابت‌های پاراآسیایی را از آن خود کرد.

http://boushehr.iribnews.ir/files/fa/news/1397/7/16/2704286_730.jpg«آینه جم»: پالایشگاه گازی فجر جم با انجام تعمیرات اساسی برای تولید حداکثری گاز طبیعی در فصل زمستان آماده است.

گزارش تصویری

مانور اقتدار دریایی مرزبانان در جزیره کیش/تصاویر

مانور اقتدار دریایی مرزبانان در جزیره کیش/تصاویر

مانور اقتدار دریایی مرزبانان در جزیره کیش

برداشت پسته در علی‌آباد چهل گزی یزد/تصاویر

برداشت پسته در علی‌آباد چهل گزی یزد/تصاویر

برداشت پسته در علی‌آباد چهل گزی یزد

برداشت و خشک کردن تخمه در روستای «چمه»/تصاویر

برداشت و خشک کردن تخمه در روستای «چمه»/تصاویر

برداشت و خشک کردن تخمه در روستای...

جدیدترین مطالب