آینه جم: خبرنگاران خلیج فارس در جریان پیگیری های خبری خود به زمزمه هایی برمی خورند که میهمان کردن خوانندگان به این شنیده ها خالی از لطف نیست:

مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم در نیمه دوم دیدار با پرسپولیس از یک پدیده 20 ساله در ترکیب تیمش رونمایی کرد.

سرمربی پارس جنوبی جم حرص و جوش زیادی کنار زمین خورد.

به گزارش  آینه جم"، تیم پارس جنوبی جم در روزی که نتوانست مانند بازی های گذشته عملکرد خوبی به جا بگذارد، مقابل پرسپولیس شکست 3 بر یک را تجربه کرد. این بازی در شرایطی برگزار شد که مهدی تارتار به عنوان بازیکن و مربی سابق پرسپولیس انگیزه زیادی داشت تا تیمش نمایش خوبی در ورزشگاه آزادی داشته باشد و نتیجه بهتری هم بگیرد.

برخورد مهاجم پرسپولیس و دروازه بان پارس جنوبی جم باعث مصدومیت شدید رحمان احمدی شد.

به گزارش  آینه جم، در اواسط نیمه دوم مسابقه پرسپولیس و پارس جم و زمانی که سرخپوشان تهرانی 3 بر صفر از حریف پیش بودند، علی علیپور به قصد تک به تک شدن و ضربه به توپ خیز برداشت و در همین حین رحمان احمدی دروازه بان باتجربه پارس از دروازه بیرون آمد و توپ را به کرنر فرستاد.

آینه جم:، در حالی که انتظار می رفت مدیریت آب کشور هر چه سریعتر مدیرعامل آب و فاضلاب استان بوشهر را انتخاب تا فکری به حال تنش بی آبی و بحران آبی جدید در بهار و تابستان آینده کند، دست روی دست گذاشته و در حال بازی با نام هاست.

آینه جم : جسد صیاد بوشهری که بر اثر تیراندازی پلیس امارت کشته شده بود به بوشهر منتقل شد.

به گزارش«آینه جم »؛ مدیرکل شیلات استان بوشهر به خبرنگار مهر گفت: گارد ساحلی امارات متحده عربی شهریور ماه به لنج صیادی با ۹ صیاد بوشهری تیراندازی کرد که یک نفر از این صیادان کشته شد.

آینه جم : فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به درگیری پلیس بوشهر با سوداگران مرگ گفت: با توقیف یک باند، ۱۵۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

آینه جم: رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان بوشهر با اشاره به اینکه فعالان تجاری اکنون به دلیل تحریم های خارجی در نوعی محاصره اقتصادی گرفتار شده اند، گفت: همچنین خودتحریمی هایی که با قوانین خلق الساعه و بازدارنده شاهدیم، دست و پای تجار را بسته و در همین راستا طی سالجاری 60 درصد افت کانتینتر ورودی به بندر بوشهر داشته ایم.

به گزارش آینه جم: توسعه اقتصادی در جوامع امروزی به یکی از مهم‌ترین مشغله‌های ذهنی دولتمردان و مدیران سیاسی تبدیل شده است تا جایی که موجودیت جوامع به بهبود و رشد وضعیت اقتصادی آنها گره خورده است.

آینه جم: نمایشگاه عکس 'نوستالژی بندر' دوشنبه شب در آئینی با حضور دوستداران فرهنگ و هنر در بوشهر گشایش یافت.

آینه جم: بر اثر وقوع حریق در نزدیکی یک خط لوله در منطقه پارس جنوبی چهار نفر مصدوم و بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر گفت: در راستای نگهداری سگ های بدون صاحب، کمپی با امکانات مناسب و ویژه در محیط خارجی شهر بوشهر راه اندازی شده است.

مدیرعامل تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: خبرهايي منتشره مبني بر مسدود شدن حساب منطقه ويژه عسلويه صحت ندارد و اين در حالي است كه حساب باشگاه پارس جنوبي نيز مستقل از حساب سازمان منطقه ويژه انرژی پارس مي باشد.

 

 

رییس و اعضای هیئت مدیره موسسه توسعه پایدار نایبند با سید پیروز موسوی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس دیدار و گفت و گو کردند.

آینه جم: رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: برخورد دو دستگاه خودرو سواری در جاده برازجان- بوشهر چهار کیلومتری ورودی بوشهر دو مجروح به دنبال داشت.

آینه جم: اتصال بوشهر به خط ریلی کشور از مهمترین خواسته‌های مردم استان و یکی از نیازهای اساسی در حوزه زیرساخت‌ برای کشور خصوصا تکمیل نزدیک ترین مسیر ترانزیتی خلیج فارس به مرکز کشور می باشد؛ اما سال هاست این پروژه در ایستگاه وعده ها مانده است.

به گزارش «آینه جم»؛ راه‌آهن سراسری هرچند تا شیراز رسیده، اما اقتصادی شدن این پروژه، نیازمند تکمیل تا خلیج فارس و رسیدن به بندر بوشهر است، ولی به دلیل تامین نشدن اعتبارات مورد نیاز روند اجرای پروژه کند بوده و طی سال‌های گذشته نیز متوقف شده است.

آینه جم - استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها باید در راستای جذب اعتبارات تلاش ویژه داشته باشند، گفت: اجازه برگشت اعتبارات استان بوشهر به خزانه را نمی‌دهیم.

گزارش تصویری

سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در بیرجند/تصاویر

سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در بیرجند/تصاویر

نمایشگاه ملی صنایع دستی در بیرجند

پرندگان مهاجر در استان گلستان

پرندگان مهاجر در استان گلستان

تصاویر پرندگان مهاجر

برداشت انار از مزارع شهرضا/تصاویر

برداشت انار از مزارع شهرضا/تصاویر

  برداشت انار از مزارع شهرضا/تصاویر

جدیدترین مطالب