2742496.jpg

 

 

آینه جم؛ شهرستان جم در جنوب شرقی استان بوشهر و در مسیر بندر سیراف به فیروزآباد قرار دارد. به همین دلیل از لحاظ فرهنگی و آداب و رسوم تلفیقی از فرهنگی عشایری ترکان قشقایی و فرهنگ مردم جنوب است.

آینه جم - دو کوهنورد حادثه دیده در ارتفاعات روستای پلنگی شهرستان جم توسط تیم امداد و نجات هلال احمر نجات پیدا کردند.

سرپرست فرمانداری جم گفت: این شهرستان از ظرفیت بالایی در حوزه اقتصادی و صنعتی کشور برخوردار است چرا که ۱۷ درصد گاز مصرفی کشور از پالایشگاه فجر جم تامین می‌شود.

 

 

آینه جم: نخستین اسکله شناور ویژه پهلوگیری قایق های تفریحی روز پنجشنبه در آیینی در ساحل جفره بوشهر نصب شد.

آینه جم: رئیس پلیس استان بوشهر گفت: دو نفر ناشناس که با ضربات تبر و قمه جوانی ۲۲ ساله‌ای در چغادک بوشهر به قتل رسانده بودند دستگیر شدند.

جشنواره غذا و صنایع دستی با هدف کمک به کودکان بد و بی سرپرست صبح امروز ۲۲ اسفند به همت بانوان سازمان منطقه ویژه پارس و سازمان مردم نهاد باران در سالن همایش‌های خلیج فارس این سازمان برگزار شد.

اینه جم: "كوچه" عنوان فستيوال موسیقی محلی بوشهر است که در سومين شب گروه بوشهري "فانوس" و گروه لرستاني "سورناي" در عمارت حاج رييس به اجراي برنامه پرداختند.

https://media.mehrnews.com/d/2017/01/31/4/2360403.jpg?ts=1486462047399«آینه جم» نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، عسلویه، جم و دیر در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت‌های مخابراتی در قطب اقتصاد کشور بسیار ضعیف و تاسف بار است.

آینه جم: اگرچه در میان شهروندان و کارشناسان، المان میدان انقلاب علاقمندان کمی داشته و انتقادات به آن بیش از تمجیدها می باشد، اما پرسش اساسی این است که هزینه دوباره کاری و اجرای پروژه های بدون مطالعه را چه کسی می پردازد؟ و آیا دستگاههای نظارتی درقبال این موضوعات پیگیری موثری خواهند داشت؟

«آینه جم» محصول گوجه فرنگی تولیدی کشاورزان جنوب استان بوشهر امسال نیز دچار افت قیمت شده است و عملا مشتری با قیمت قابل قبولی برای خرید این محصول از کشاورزان در دسترس نیست.

آینه جم: شهرداری چاه‌مبارک شهرستان عسلویه در آئینی با حضور استاندار بوشهر و نماینده مردم جنوب استان در مجلس افتتاح شد و آغاز به کار کرد.

آینه جم- پس از انتشار خبر تهدید به اخراج کارگران معترض بیمارستان عسلویه، نماینده حوزه جنوبی استان بوشهر از پیگیری جدی موضوع خبر داد.

عکس: رضا قادری

پرفسور «علی‌اصغر خدادوست» اهل شیراز، چهره نام آور ایرانی در علوم چشم پزشکی صبح شنبه در آمریکا چشم از جهان فروبست.

 

یوسف صفری

تغذیه از شیر مادر بنا به توصیه پزشکان بهترین و مغذی ترین غذا برای نوزاد می باشد، اما مسئله مهم این است که شیر مادر چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

آینه جم: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: قاتل و همدستانش که در ورودی شهر سعدآباد با جوانی 17 ساله درگیر و وی را به قتل رسانده بودند کمتر از دو ساعت دستگیر شدند.

آینه جم: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: آموزش و پرورش استان در شاخص های اختصاصی مورد ارزیابی موفق به کسب رتبه عالی شد و جز پنج استان مورد تقدیر وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت. به گزارش اتحاد خبر، ناصر کرمی اظهار داشت: اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر در ارزيابي، كه توسط اداره كل ارزيابي عملكرد وزارت آموزش و پرورش انجام شد در شاخص های اختصاصی موفق به کسب رتبه عالی شد.

آینه جم: رقابت های مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور و بازی شاهین در هفته ای که گذشت، تحت تاثیر اتفاقی تلخ قرار گرفت.

آینه جم: در آیینی با حضور استاندار بوشهر، ساختمان جدید آموزشی-اداری دانشکده کشاورزی برازجان، گلخانه تحقیقاتی دانشکده کشاورزی و همچنین آزمایشگاه کشت بافت به بهره‌برداری رسیدند.

آینه جم:استاندار بوشهر با اشاره به تلاش برای بکارگیری بانوان توانمند در عرصه مدیریتی گفت: به زودی برای انتصاب چند بخشدار، از بانوان شایسته استان استفاده خواهد شد.

گزارش تصویری

تشییع پیکر همایون شهنواز/تصاویر

تشییع پیکر همایون شهنواز/تصاویر

تشییع پیکر همایون شهنواز

تصاویر/ مجتمع تاریخی بیستون

تصاویر/ مجتمع تاریخی بیستون

تصاویر/ مجتمع تاریخی بیستون   به...

تصاویر/ تشرف 800 زوج دانشجو به حرم مطهر رضوی

تصاویر/ تشرف 800 زوج دانشجو به حرم مطهر رضوی

تصاویر/ تشرف 800 زوج دانشجو به حرم مطهر رضوی

جدیدترین مطالب