1200 حکم تخریب ملک در بوشهر منتظر حکم قضایی، بی تدبیری اداره راه در مسدود کردن یکی از خروجی های بوشهر با خاکریز و مقاومت در برابر ریزش قسمت مسکن در بوشهر با وجود رکود حاکم بر بازار برخی از شنیدنی های هفتگی «خلیج فارس» است.

آینه جم:   خبرنگاران «این رسانه » در جریان پیگیری های خبری خود به زمزمه هایی برمی خورند که میهمان کردن خوانندگان به این شنیده ها خالی از لطف نیست:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: براساس آمارهای موجود، این استان سومین روز بدون مرگ ناشی از ابتلا به ویروس کرونا را تجربه می‌کند و شمار مرگ‌های ناشی از ابتلا به این ویروس بر روی عدد ۷۹۶ ثابت ماند.

آینه جم  از دیروز که سامانه بارشی فعالیت خود را در استان بوشهر آغاز کرده تا کنون، بندر امام حسن دیلم با ۴۹ میلیمتر بیشترین بارندگی را داشته است.

 آینه جم:  دولت در اقدامی قابل تأمل از برخی نمایندگان به دلیل آنچه توهین به رئیس جمهور و دولت خوانده شکایت کرده است.

در بین نمایندگانی که از آن‌ها شکایت شده نام ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی به چشم می‌خورد.

آینه جم؛    عبدالحسین قاسمی: استان بوشهر در شرایطی که سهم بالایی در تولید ناخالص کشور دارد و همواره در ایفای تعهدات درآمدی خزانه کشور جزو استان های پیشتاز بوده، اما در بودجه های سالانه مورد بی مهری قرار گرفته است.

به گزارش خلیج فارس؛ در آستانه تنظیم بودجه سال 1400 که می تواند پایه برنامه ریزی دولت آینده هم باشد، چشم ها به نمایندگان جدید استان است که تا چه اندازه ظرفیت و توان پیگیری سهم شایسته ای برای پروژه های استان در این لایحه خواهند داشت.

آینه جم : در پی تعطیلی های سراسری بازار به دلیل گسترشویروس کرونا در جامعه و قرمز شدن وضعیت بوشهر فعالان صنفی موبایل  به اتاق اصناف مرکز استان بوشهر آمدند.
 
به گزارش آینه جم ؛ این معترضین می گویند: تعطیلی واحدهای صنفی موبایل فروش باعث مشکلات زیادی برای مردم بوشهر شده است.

 

 

 

آینه جم : تنها آنهایی که کرونا را از سر گذرانده‌ و از جدال با این ویروس جان سالم به در برده‌ اند، می‌ دانند آنهایی که به تازگی با این بیماری دست‌وپنجه نرم می‌ کنند، چه دردی می‌ کشند. شرایط یکسان و درد مشترک سبب شده سازمان انتقال خون از کسانی که کرونا گرفته و بهبود یافته‌ اند، تقاضا کند به مراکز انتقال خون مراجعه کنند تا با اهدای پلاسمای خون خود بیماران دیگری که با کرونا درگیر شده‌اند، نجات دهند.

 

00007.jpg

 

 

آینه جم؛  سید مهدی موسوی زاده مدیر اشتغال منطقه ویژه پارس جنوبی شد .
 
به گزارش آینه جم؛  طی حکمی توسط مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی ؛ سید مهدی موسوی زاده مدیر اشتغال منطقه ویژه پارس جنوبی منصوب شد. 
 
موسوی زاده تا پیش از این،  مدیر آموزش سازمان بوده است و سوابق متعددی در کارنامه دارد

 

 

IMG_20200124_085456_252.jpg

 

61774266.jpg

 

 

آینه جم؛   راضیه اشعثی: منطق محیط زیستی حکم می‌کند که مکان‌یابی فعالیت‌های انسانی منطبق بر شرایط اجتماعی عدالت‌گستر باشد تا با یک اکوسیستم کارکردی بر بستر جغرافیایی خویش توانی برای تداوم زندگی زیستمندان آن وجود داشته باشد.

 

اینه جم: معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه‌ای استان بوشهر گفت: به دلیل حجم بالای بارندگی در مدت زمان کم، در چند نقطه از سامانه انتقال و شبکه‌های آبیاری و زهکشی شاهد بروز خساراتی بوده ایم.

آینه جم: معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: ابعاد تخلفات هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر در حال بررسی است و با ورود دستگاه‌های نظارتی امیدواریم این شفاف‌سازی صورت بگیرد.

آینه جم: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با اعمال برخی محدودیت‌های آبان ماه از جمله کاهش ساعت کار بازاریان و کنترل انجام شده در زمان حاضر شمار بستری‌های بخش کرونا در این استان به ۱۴۹ نفر کاهش یافت.

آیین کلنگ زنی مجموعه باغ موزه دفاع مقدس استان بوشهر در کنار خیابان امام علی بوشهر با حضور سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و گراوند استاندار بوشهر برگزار شد.

آینه جم: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ۵ نفر اعضای یک باند حرفه‌ای سرقت مغازه دستگیر شدند و به ۵۸ فقره سرقت اعتراف کردند.

اینه جم: این عکس خاص و قدیمی مربوط به زمانی است که ورزشگاه قدیمی بوشهر {شهید بهشتی کنونی} مجهز به تیر دروازه می شود. مجید مشایخ داور و پیشکسوت فوتبال بوشهر در این تصویر مشاهده می شود که به همراه دیگر دوستانش در حال جابجایی تیر دروازه هستند.

گفته می شود بعد از نصب تیر دروازه، اولین تیمی که مقابل بوشهری ها بازی کرد، آرارات تهران بود! هنوز از سال دقیق این اتفاق تاریخی به صورت دقیق اطلاعی نیست !

منبع:فوتبال بوشهر

آینه جم: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه در دولت دوازدهم پروژه‌های عمرانی استان مطابق تقویم کاری و برنامه زمانبندی پیش رفته، می گوید: اجرای طرح‌های استانی در موعد مقرر و با سرعتی که بوده، در هیچ دوره‌ای نمی‌توان دید، اگر کسی موردی اطلاع دارد، اعلام کند.

آینه جم: محمد حسن شیخیانی به عنوان مدیر امور مجلس بانک کشاورزی منصوب شد.

به گزارش اینه جم؛ وی دارای سوابق مدیریتی از جمله مدیر روابط عمومی حوزه عمرانی وزارت کشور، مدیر رسانه خبری جنوب پرس، فعالیت درحوزه های بازرسی، اعتباری و بانکداری الکترونیکی، می باشد.

شیخیانی دارای دکتری حقوق بین الملل ومولف کتاب های "بررسی مبانی دیپلماسی اقتصادی از منظر حقوق بین الملل" و "تحولات در حقوق بین الملل کیفری" و "نقش کمیسیون حقوق بشر در توسعه حقوق بشر" می باشد.

شیخیانی متولد شهرستان دشتی استان بوشهر می باشد.

آینه جم: مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان بوشهر گفت: حقوق مستمری بگیران از کارافتادگان و بازنشتگان بیمه روستائی و عشایری در استان بوشهر ۵۲ درصد افزایش یافت.

 

آینه جم: روابط عمومی شرکت پخش فرآورده ای نفتی استان بوشهر درباره انتقاد صیادان مبنی بر خطرات ذخیره سازی نا ایمن بنزین، وعده حل این مشکل در آینده نزدیک داد.

 

  مهندس قائدي با اشاره به فرا رسيدن فصل سرما و شيوع گسترده تر ويروس كرونا در كشور؛نسبت به روند افزايشي مبتلايان اين ويروس دربين كاركنان شركت پالايش گازفجرجم هشدار داد.
 

فرماندار شهرستان کنگان با بیان اینکه این شهرستان در وضعیت نارنجی است، گفت: برگزاری مراسم عروسی و عزا در شهرستان کنگان ممنوع است.

گزارش تصویری

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها/تصاویر

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها/تصاویر

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری/تصاویر

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری/تصاویر

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جدیدترین مطالب