3638896.jpg

 

 

 

آینه جم؛  رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه ۸۴ بیمار کرونایی در استان بوشهر بستری هستند گفت: طی شش روز اخیر فقط یک مورد فوت کرونایی در استان داشته‌ایم.
سعید کشمیری از کاهش تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی استان بوشهر نسبت به روز گذشته خبر داد و اظهار داشت: تعداد بیماران بستری روز گذشته ۱۰۳ نفر بود و امروز به ۸۴ بیمار رسید.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر ادامه داد: از ۸۴ بیمار بستری در بخش‌های کرونایی استان، ۱۶ نفر تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند و هفت نفر به کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
 
امروز مورد فوتی نداشته‌ایم
وی اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده و ۲۵ بیمار بستری در بخش‌های بستری نیز با حال خوب از ترخیص شده‌اند.
کشمیری با اشاره به اینکه امروز هم هیچ مورد فوتی کرونایی نداشته‌ایم خاطرنشان کرد: مجموع جانباختگان کرونایی استان بوشهر تا به امروز ۸۴۳ نفر بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به روند کاهشی بیماران و بستری‌های کرونایی بیان کرد: طی سه هفته گذشته در استان بوشهر ۱۵ روز بدون فوتی ناشی از کرونا ثبت شده است.
 
یک فوتی طی ۶ روز
وی با اشاره به اینکه طی شش روز اخیر فقط یک مورد فوت کرونایی در استان داشته‌ایم، افزود: ۸۰ درصد شهرستان‌های استان در وضعیت آبی هستند و ۲۰ درصد زرد هستند.
کشمیری مجموع مبتلایان کرونا در استان بوشهر تا کنون را ۱۷ هزار و ۸۶۵ نفر اعلام کرد.
[کد خبر:AJ34731]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب