157810024.jpg

 

 

آینه جم؛   رژه بزرگ شناوری بسیج دریایی با حضور فرمانده کل سپاه در سواحل بندر عسلویه برگزار شد.

به گزارش آینه جم ، در هفته بزرگداشت شهدای مقاومت، سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان، دومین رژه شناوری بسیج دریایی مردم پایه منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در سواحل بندر عسلویه و خلیج نایبند با ظرفیت بیش از ۷۰۰ شناور سبک و نیمه سنگین با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این رزمایش که دریادار تنگسیری و جمعی از فرماندهان و مسئولین نیز حضور داشتند، اقتدار بسیج مردمی در عرصه دریا وآمادگی بسیجیان ولایتمدار به نمایش در آمد.

سرلشکر سلامی در حاشیه این رژه دریایی گفت: این رزمایش نمایشی غرور آفرین و هنرمندانه با ترکیب زیبایی از وحدت شیعه و سنی برای حمایت از هدف های دفاعی کشور و در حمایت و پشتیبانی از نیروی دریای سپاه است.

وی افزود: پیام اصلی این رزمایش این است که هم نیروهای مسلح ما و هم مردم ما برای دفاع از منافع حیاتی این کشور بخصوص آب‌های نیلگون خلیج فارس و مرزهای آبی میهن اسلامی مان همیشه آماده و مهیا هستند. 

فرمانده کل سپاه خاطر نشان کرد: حضور مردم به پایان ناپذیری قدرت دفاعی ما در دریا کمک می کند و این مردم همواره مکمل و حامیان اصلی دفاع هستند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح ما بر بستر حمایت‌های مردمی همیشه قدرتمند هستند و این همدلی بین سپاه و مردم امروز در ساحل خلیج فارس به نمایش گذاشته شد.

وی خاطرنشان کرد: در همه ارکان قدرت دفاعی به دلیل پیشرفت های روز افزون و شتاب دار فناوری در کشور ما خصوصا در عرصه دفاعی به فضل الهی در بسیاری از عرصه های قدرت دفاعی در لبه های مقدم خطوط پیشروی در جهان هستیم و گاها بخش هایی که قابل نشان دادن بوده به دوستان و دشمنانمان نشان دادیم اما بخش های ناپیدایی از قدرت دفاعی ما وجود دارد که در شرایط عمل فقط می توان دید و این یک مسیر بدون توقف است.

[کد خبر:AJ34676]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب