990517.JPG__thumbnail.216x325.JPG

 آینه جم؛ مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجر جم گفت: این شرکت تندیس نقره ای مسولیت های اجتماعی وزارت نفت را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار آینه جم؛ عبدالصمد نجفي شامگاه سه شنبه با تبریک روز خبرنگار و تجلیل از تلاش های فراوان خبرنگاران بیان داشت: من و همكارانم در اين شركت علاقمندیم در بحث تعاملات اجتماعي در كنار خبرنگاران باشيم

نجفی گفت: اين شركت حدود ٣٠ سال است كه در شهرستان جم حضور دارد كه ٧٠ درصد سهم انرژي كشور را بر عهده دارد و ٨٧ درصد نيروهاي آن بومي است.

وی با بیان اینکه شرکت فجر پیشگام در مبارزه با کرونا است تصریح کرد: از ابتداي شروع كرونا با اخطار هاي لازم و تشكيل جلسات متعدد كميته بحران با ١٨٠ مصوبه جهت سالم سازي شركت اجرا شد.

رئیس کمیته بحران شرکت پالایش گاز فجر جم ادامه داد: اين فعاليت های پيشگيرانه باعث سالم ماندن شركت در وضعيت خطرناك كرونايي بود ولي بعضي شركت ها بي احتياطي كردند كه باعث آلودگي منطقه شد ، ما موفق به دريافت نشان سبز كوئيد ١٩ نیز شديم.


وی خاطرنشان کرد: كاركنان فجر بعد از مراجعت به منطقه يك هفته قرنطينه مي شدند تا به سلامت آنان اطمينان پيدا كنيم ، شهرك ها نيز مد نظر ما بود و توانستيم با همكاري همكاران در بحث رعايت پروتكل هاي بهداشتي خوب عمل كنیم.

نجفی با بیان اینکه کارکنان فجر روحيه شهادت، ايثارگري و مقاومت دارند گفت: شركت ما ٥ شهيد والا مقام و تعداد زيادي ايثارگر در دل خود جاي داده است.


وی با برشمردن بعضی از موفقیت های شرکت گفت: مديون تعاملات خوب مديران شهرستان شهرستان و مردم خوب جم هستيم و تقدير و تشكر دارم.

وی گفت : ٦ماه بعد از شيوع ويروس كرونا هيچگونه توقفي در كار ما نبوده و ۲۴ پروژه مهمي در دوسال اخير انجام داده ايم.

وی ادامه داد: پروژه هاي زيادي در بحث مسئوليت هاي اجتماعي در قبال مردم شهرستان انجام شده كه مهمترين بحث آن اشتغال است، ٨٧ درصد از کارکنان شرکت از افراد بومي است كه خوشحاليم كه ديني كه از مردم منطقه به گردن داريم ادا كنيم.


نجفی گفت: تمايل زيادي به انجام تعاملات اجتماعي داريم اما مشكلاتي چون كمبود بودجه، امكانات و كاهش خوراك روبه رو هستيم كه باعث كم شدن تعاملات اجتماعي ما شده است و از طرفي توقعات هم بيشتر شده كه سبب شده نتوانيم بيشتر به اين تعهدات عمل كنيم، جاي عذرخواهي ما را نيز دارد.

نجفی خاطرنشان کرد: در بحث سلامت نظام اداري بهترين شركت در بين شركت هاي پالايشي هستیم در بحث سلامت و بهداشتي كاركنان نيز يكي از بهترين شركت هاي كشور هستيم.

وی بیان داشت: شهرك توحيد و بيمارستان متعلق به شركت پالايش فجر جم است كه هزينه هاي آن به عهده ماست اما تمام و كمال در اختيار مردم خوب شهرستان است.

مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجر جم گفت: بحران آب در شركت ما و شهرستان وجود دارد كه تمام تلاشمان را انجام داده ايم كه به رودخانه هاي مجاور تعرضي نشود ، هم اكنون ما يك قطره آب دور ريز به رودخانه ها نداريم و گاز هاي آلوده را كاملا كنترك كرده ايم، گرچه تجهيزات شرکت مربوط به دهه ٥٠ است ، تا جايي كه توانستيم به روزرساني كرديم اما بايد قبول كرد ما يكي از قديمي ترين و با تجربه ترين شركت در كشور هستيم.

نجفی با بیان اینکه خوراک شرکت از منطقه نار و کنگان کاهش یافته است گفت: با افتخار مشغول كار هستيم و اميدواريم با تخصيص خوراك از نقاط ديگر اين شركت عمر دوباره اي داشته باشد.

نجفی در پاسخ به سوالی پیرامون جذب حدود ۲۰ نفر نیرو در مستغلات شهرک گفت: براساس آگهی و آزمون بوده است!.


مدیر عامل شرکت پالایش گاز در پاسخ به سوال خبرنگار آینه جم پیرامون پروژه تحقیقاتی شرکت در مورد تاثیرات مواد شیمیایی در خاک شرکت بیان داشت : نتایج تحقیقات منتشر می شود پروژه های متعدد با همکاری دانشگاه ها در شرکت انجام شده است.

نجفی با بیان اینکه فقط ۸درصد برداشت آب جم مربوط به صنعت است گفت: شرکت با ۵ حلقه چاه روزانه ۱۲۰۰ متر مکعب برداشت آب دارد و هزینه هایی نیز به شرکت اب استان و اوقاف پرداخت می کند .


* تاورتا

[کد خبر:AJ33439]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


دیدگاه‌ها   

+1 # شهروند جمی 1399-05-22 07:08
یکی نیست که از مدیر عامل محترم می پرسید آمار 87 درصد پرسنل شاغل در پالایشگاه که فرمودند بومی است از کجا بدست آمده است با این وضغییت تا چند وقت دیگه فکر کنم به صددرصد برسد لابد کل کشور برای منطقه جم بومی به حساب آمده که این 87 درصد شده است@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب