001444635.jpg

 

 

 

آینه جم: شاگردان کمالوند با فرصت‌سوزی و از دست دادن پنالتی نتوانستند به برتری برابر صنعت نفت برسند.

به گزارش آینه جم، پارس جنوبی بعد از باختی که در نخستین مسابقه فصل برابر پرسپولیس داشت، در چهار دیدار پیاپی یک پیروزی و سه تساوی به دست آورد تا وضعیت بهتری پیدا کند، اما آنها قبل از وقفه بازی‌های لیگ برتر شکست نزدیکی در تبریز مقابل تراکتور داشتند تا 6 امتیازی بمانند. ولی جمی‌ها امروز نمایش هجومی و بهتری نسبت به صنعت نفت ارائه دادند و علاوه بر موقعیت‌های عالی، صاحب یک ضربه پنالتی هم شدند اما نتوانستند به گل برسند تا در نهایت به یک امتیاز بسنده کنند و از سوی دیگر صنعت نفت پس از یک مساوی و دو برد متوالی، امشب هم دست پُر از شهر جم برود.

 

در حاشیه


* سیروان قربانی، مدافع صنعت نفت آبادان تنها بازیکن محروم این مسابقه است.

* حدود 30 تماشاگر آبادانی به جم آمده تا از تیم صنعت نفت حمایت کنند.

* در دقایق پایانی مسابقه بازیکنان دو تیم در میانه زمین با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کردند که داور مسابقه در این بین به کاکاشویلی، سالاری و جهانی کارت زرد نشان داد.
* اسدی، مربی پارس جنوبی و سراج، مربی صنعت نفت از داور مسابقه اخطار گرفتند.

بهترین بازیکن


مهدی ترکمان، وینگر چپ‌پای پارس جنوبی بیشتر از همه بازیکنان در این مسابقه تلاش کرد تا تیمش به گل برسد؛ او علاوه بر فرارهای سریع از جناحین و پاس‌های در عمق خوبی که داشت، ارسال‌های خطرناکی از روی ضربات آزاد و کرنر انجام داد که اگر همراه با دقت هم‌تیمی‌هایش بود، می‌توانستند به گل برسند؛ ضمن اینکه او موفق به گرفتن یک پنالتی شد که ابراهیمی آن را هدر داد.

اتفاق ویژه

در شرایطی که تقابل نفتی‌های جم و آبادان بدون گل در جریان و رو به پایان بود، در دقیقه 83 متوقف کردن بازی از سوی داور در زمان ضد حمله صنعت نفت بخاطر خطای کاکاشویلی، موجب شد تا بازی به تنش کشیده شود و تعدادی از بازیکنان و حتی اعضای کادر فنی دو تیم با یکدیگر درگیری پیدا کنند و به همین دلیل بازی چهار دقیقه متوقف شود؛ اتفاقی که بازی را از تب و تاب انداخت و حملات دو تیم را هم متوقف کرد.

 

sرمربی تیم پارس جنوبی جم در پایان بازی در نشست مطبوعاتی حضور یافت و به صحبت درباره بازی پرداخت. فراز کمالوند در ابتدا درباره تیم خود گفت: متاسفانه در سه چهار هفته اخیر ما خیلی بدشانس بودیم. توپ های ما به تیرک دروازه برخورد می کند یا پنالتی‌مان گل نمی شود. این موضوع باعث شده تا تیم هم عصبی شود.

کمالوند در ادامه گفت: متاسفانه خط حمله تیم ما هم بسیار بد عمل کرده است. گل زده نشد و وقتی هم که خط حمله گل نزند به تیم فشار عصبی وارد می شود. به هرحال امروز علاوه بر پنالتی که از دست دادیم چهار پنج موقعیت بسیار خوب هم هدر دادیم و توپ هایمان درون دروازه نرفت و من هم از این موضوع تعجب می کنم. در بازی قبلی برابر تراکتور هم دو بار به تیر دروازه زدیم. بازی قبل از آن هم همینطور و من فکر می کنم بدشانسی زیادی هم داریم می آوریم چرا که ضربه پنالتی و یا آن ضربه‌هایی که در بازی های قبل به تیرک دروازه حریف برخورد کرد باید گل می شد. امیدوارم این بدشانسی به زودی دست از سر تیم ما بردارد و بازیکنان بتوانند مزد تلاش خود را بگیرند.

او درباره بازی ادامه داد: در نیمه اول بازی تقریبا متعادل بود اما یک جاهایی ما بهتر از حریف بودیم مثل بیست دقیقه آخر بازی که پنالتی هم به دست آوردیم. اما در نیمه دوم فکر می کنم بازی کاملا یک طرف بود و ما حاکم میدان بودیم. در نیمه دوم صنعت نفت به صورت 11 نفره در زمین خودی دفاع می کرد و ما هم سراپا حمله بودیم ولی متاسفانه خط حمله ما نتوانست از پس بازی بربیاید و موقعیت ها را تبدیل به گل کند. شش هفت بازی است که موقعیت های ما یکی پس از دیگری از دست می رود و این خیلی حیف است چرا که تیمی به این خوبی فوتبال بازی می کند اما به هدف نمی رسد و فوتبال هم یعنی همین که بازی گل داشته باشد.

سرمربی پارس جنوبی جم درباره جذب یک مهاجم گلزن برای این تیم گفت: بودجه باشگاه ما طوری است که نمی توانیم مهاجم گران قیمت و اصطلاحا میلیاردی بگیریم. موجودیت ما هم همین است. خیلی تمرین می کنیم و باید به شما بگویم در دو هفته اخیر که از بازی تراکتور لیگ تعطیل بود ما حداقل 10 ساعت در خط حمله تمرین کردیم.

او ادامه داد: البته انصافا باید قبول کنیم که بدشانسی هم می آوریم. اینکه توپ به تیرک دروازه می خورد ممکن است با یک سانتی متر جابه‌جایی وارد دروازه شود اما این اتفاق برای ما نمی افتد. ما در دیدار تراکتور دو تیرک زدیم. در بازی ذوب آهن هم دو تیرک زدیم و در بازی نساجی هم یک توپ به تیرک دروازه زدیم. همین ها یعنی بدشانسی و نمی دانم شاید تیرک دروازه با ما قهرم کرده است.

کمالوند درباره درگیری نیمه دوم و اینکه این موضوع کاملا به ضرر این تیم شد گفت: بله کاملا درست است. متاسفانه در بهترین شرایط که تیم حمله می کرد و به دروازه حریف فشار می آورد آن درگیری باعث شد تا چهار دقیقه بازی متوقف شود و با توجه به وضعیت هجومی تیم ما که قبل از آن دو موقعیت صد درصد را تبدیل به گل نکرده بود، قطع شدن بازی کاملا به نفع حریف بود. ما فیلم آن صحنه ها را بازبینی می کنیم و هر کدام از بازیکنان را که در درگیری مقصر بودند قطعا جریمه می کنیم.

[کد خبر:AJ29841]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب