IMG_20190607_074520_421.jpg

 

آینه جم    - پس از اعزام هوایی بیمار مرگ مغزی از بیمارستان کنگان به بوشهر، کبد این بانوی جمی توسط جراحان فوق تخصص مهمان و تیم اتاق عمل بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر، به شیراز منتقل شده و به آقایی ۶۰ ساله پیوند شد.

 

 

به گزارش آینه جم   به نقل از روابط عمومی بیمارستان کنگان، دکتر حسن حیدری، رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان در این خصوص گفت: بیمار خانم مریم. ی ، حدودا ۶۴ ساله که به علت خون ریزی وسیع داخل مغزی بر اثر فشار خون بالا دچار مرگ مغزی شده بود، پس از جلب رضایت خانواده وی، از بیمارستان کنگان، جهت اهداء عضو به بوشهر اعزام می شود.

 

وی افزود: این بیمار کمتر از دو روز در بخش آی سی یو بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان بستری بوده است و خدمات مورد نیاز را به شکل نیاز توسط پزشکان متخصص و کادر درمان دریافت کرده است. نهایتا با تشخیص پزشک معالج مبنی بر مرگ مغزی، به خانواده ش اطلاع داده می شود.

 

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان عنوان کرد: وی که اصالتا از شهرستان جم می باشد، با رضایت خانواده اش و پس از هماهنگی با ستاد هدایت دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، ظهر دیروز جهت اهداء عضو، از طریق هوایی به بوشهر اعزام شد.

 

رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر از دومین برداشت عضو این مرکز در سالجاری خبر داد

 

دکتر عاطفه اسفندیاری، افزود: در ادامه فعالیت های واحد فراهم آوری اعضا پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صبح پنج شنبه ۱۶ خرداد دومین عملیات برداشت عضو در سال ۹۸ در این مرکز با موفقیت به پایان رسید.

 

وی تصریح کرد: کبد اهدایی بانوی جمی، م. یارایی، که دچار مرگ مغزی شده بود،( پس از حدود دو روز بستری در آی سی سی یو بیمارستان کنگان) و انتقال وی به بوشهر، پس از برداشت توسط جراحان فوق تخصص مهمان و تیم اتاق عمل این مرکز درمانی، به شیراز منتقل شده و به آقایی ۶۰ساله پیوند شد.

 

۲۰۱۹۰۶۰۵_۱۱۳۲۱۲-768x432.jpg

۲۰۱۹۰۶۰۵_۱۱۳۴۳۸-768x576.jpg

 

 

[کد خبر:AJ28539]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


دیدگاه‌ها   

0 # انارستانی 1398-03-20 11:42
خدا رحمت کنه مریم درد ناکه این صحنه که میخان ببرنش با هلکوبتر نه برای مداوا بلکه برای اهدا کبد ولی چه باید گفت خدا رحمت کنه مریم وروحش در ارامش باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

 زندگی در تار و پودِ تنبور

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس

جدیدترین مطالب