13971126000270_Test_PhotoN.jpg

 

آینه جم: امام جمعه جم گفت: مشکلات اقتصادی و گرانی‌ها فشار زیادی را به مردم وارد کرده است و انتظار مردم این است که مسؤولان نظارتی با گران‌فروشی‌ها برخورد جدی کنند تا شاهد کاهش قیمت‌ها و عدم سو استفاده عده‌ای خاص باشیم.

 

به گزارش آینه جم، حجت الاسلام محمد گنجی امروز در جمع مسؤولان و مدیران ادارات اظهار داشت: در شهرستان جم مشکلات زیادی وجود دارد که مسؤولان باید با تمام توان خود برای حل آن‌ها تلاش کنند و در راه رفع مشکلات کم‌کاری از هیچ مدیری قابل قبول نیست.

امام جمعه جم افزود: موضوع تامین آب شهرستان جم یکی از مشکلات جدی این شهرستان است که در تابستان‌های گذشته چالشی برای مردم بود و کمبود آب و جیره‌بندی‌ها انتقادات و گلایه‌های مردمی را نیز به همراه داشت و مسؤولان استان بوشهر و به خصوص متولیان حوزه آب باید هر چه سریعتر در تکمیل پروژه خط انتقال آب دریا به جم تلاش کنند.

وی بیان کرد: مشکلات اقتصادی و گرانی‌ها فشار زیادی را به مردم وارد کرده است و انتظار مردم این است که مسؤولان نظارتی با گران‌فروشی‌ها برخورد جدی کنند تا شاهد کاهش قیمت‌ها و عدم سواستفاده عده‌ای خاص باشیم.

گنجی خواستار توجه ویژه به ارباب رجوع در ادارات شد و گفت: در برخی ادارات توجه ویژه‌ای به ارباب رجوع نمی‌شود و برخی مردم بین ادارات پاس کاری می‌شوند که مدیران ادارات باید توجه ویژه‌ای به ارباب رجوع داشته باشند و برای حل مشکلات و انجام دادن کار مردم از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند./ فارس

[کد خبر:AJ27548]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران

جدیدترین مطالب