00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000002641752.jpg

آینه جم: دیدار تیم های فوتبال نفت تهران و پارس جنوبی جم با تساوی به پایان رسید که پرسپولیس بیشترین سود را از این نتیجه ببرد.

به گزارش آینه جم؛ در ادامه رقابت های فوتبال هفته چهاردهم لیگ برتر عصر امروز جمعه تیم فوتبال نفت تهران در ورزشگاه تختی میزبان پارس جنوبی بود که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

شاگردان مهدی تارتار که هفته قبل با شکست برابر پرسپولیس صدر جدول را به این تیم واگذار کرده بودند در این دیدار دو امتیاز دیگر هم از دست دادند تا همچنان با کسب یک امتیاز به چالش حضور در جمع بالانشینان ادامه دهند.

شرح بازی:
دو تیم نفت و پارس جنوبی بدون اینکه بتوانند دروازه یکدیگر را باز کنند، بازی کسالت بار خود را به پایان رساندند.
بدون تردید یکی از سردترین بازی های این فصل لیگ برتر تاکنون همین دیدار نفت تهران و پارس جنوبی جم بود. دو تیم در حالی نیمه اول را بدون موقعیت گذراندند که نیاز مبرمی به سه امتیاز این دیدار دارند. نفتی ها برای خروج از بحران و جمی ها نیز برای ادامه حضور در جمع مدعیان نیاز دارند تا این دیدار را به سود خود به پایان برسانند؛ اما حداقل در نیمه اول عطش برای باز کردن دروازه حریف از این دو تیم دیده نشد. این اتفاق برخلاف حرکات مربیان دو تیم بود که بسیار پرجنب و جوش حضور یافتند.
شاید مهمترین چیزی که از نیمه اول این دیدار به چشم می آمد برخوردهای پیاپی بود که نشان از بازی فیزیکی دو تیم داشت. دو تیمی که می خواهند در وهله اول با برتری فیزیکی بر دیگری فائق بیایند و سپس بتوانند خود را به دروازه حریف برسانند.
اما در نیمه دوم اتفاق عجیب و ویژه ای را شاهد نبودیم و در عین ناباوری باز هم ادامه بازی کسالت بار دو تیم را شاهد بودیم. با وجود اینکه دو تیم کماکان می خواستند با تاکید بر بازی فیزیکی خود را به عنوان تیم حاکم میدان معرفی کنند این اتفاق هرگز نیفتاد تا دو تیم با کمترین موقعیت ایجاد شده روی دروازه یکدیگر بازی را به پایان برسانند.

پارس جنوبی با این تساوی ۲۷ امتیازی شد و در جایگاه دوم جدول قرار گرفت.

مهدی تارتار پس از کسب تساوی برابر نفت تهران و فاصله گرفتن با صدر جدول در نشست خبری گفت: بازی کیفیت بالایی نداشت و زمین تختی فشار زیادی به بازیکنان می‌آورد. فکر می‌کنم هر تیمی هم به این زمین آمده نتوانسته بازی خودش را نشان دهد. تساوی در این دیدار به درد هیچ کدام از این دو تیم نمی‌خورد.
او درباره مشکل گلزنی تیمش گفت: ما مقداری بدشانس هستیم. در سه بازی گذشته سه توپمان به دیرک برخورد کرده است. بحث اصلی مصدومیت و محرومیت مهاجم‌مان بوده است. ما باید بیشتر کار کنیم و در امر گلزنی موفق باشیم. بحث غیبت بازیکنانمان روی روند تیم ما اثر گذاشت. چمن ورزشگاه هم تاثیر گذار بود. ما در خط حمله مشکل نداریم؛ ولی باید در نیم فصل مشورت کنیم که در کدام پست‌ها نیاز به بازیکن داریم.
تارتار درباره پیروزی پرگل پرسپولیس برابر ذوب‌آهن هم گفت: ما از روز اول برای قهرمانی به مسابقات نیامدیم. دور از ذهن است که در اولین سال حرف از قهرمانی بزنیم. بازیکنان ما تاکنون تلاش زیادی کرده‌اند. ما هیچ رقابتی با پرسپولیس، استقلال، ذوب‌آهن و ... نداریم؛ ولی دوست داریم که بالای جدول باشیم.
او درباره داوری تصریح کرد: داور در نیمه نخست در برخی صحنه‌ها سوت‌های اشتباه زد؛ اما در نیمه دوم قضاوت خوبی داشت.

[کد خبر:AJ23496]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

مانور اقتدار دریایی مرزبانان در جزیره کیش/تصاویر

مانور اقتدار دریایی مرزبانان در جزیره کیش/تصاویر

مانور اقتدار دریایی مرزبانان در جزیره کیش

برداشت پسته در علی‌آباد چهل گزی یزد/تصاویر

برداشت پسته در علی‌آباد چهل گزی یزد/تصاویر

برداشت پسته در علی‌آباد چهل گزی یزد

برداشت و خشک کردن تخمه در روستای «چمه»/تصاویر

برداشت و خشک کردن تخمه در روستای «چمه»/تصاویر

برداشت و خشک کردن تخمه در روستای...

جدیدترین مطالب